Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédom kizárja a kutyájá...

A szomszédom kizárja a kutyáját, hogy a mi kapunk előtti füvön végezze el a nagy dolgát. Akárhányszor jön hozzánk valaki belelép a kutyakakiba. Van valami ötletetek rá, hogy lehetne a kutyust rávenni a szomszédom kapujába kakiljon? : D

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy beszéljetek a szomszéddal vagy hogy összeszedjétek szóba se jöhet ? :D
2013. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az előző felvetés:) De ha nem jönnek szóba ezek az opciók, akkor megpróbálkozhatsz kutya távoltartó spray-vel, ami adott helyre való piszkítás ellen van. Őszintén szólva nem tudom, hogy mennyire hatékony, pláne kültéren, de egy próbát megérhet.
2013. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a beszéden már túl vannak,és én biztos nem szedném össze.Legalábbis rendszeresen nem. Erős szagú dologgal próbáld lefújni ahová nem akarod a kakát.Hallottam borsról is,de az állítólag csipi a kutya fenekét.Nem az ő hibája az egész,hanem a gazdáié.
2013. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hordjátok át a szomszéd kapuja előtti fűre a kutya végtermékeit.
2013. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sameths ***** válasza:

Sajnos, általában nem használ se a bors, se a kutya-távoltartó spray.

Ahhoz pedig, hogy reklamálj, bizonyítanod kell, hogy az ő kutyája volt...akármilyen kóbor eb is lehet.


Célszerű lenne beszélni velük, ha nem, jöhet az aljasabb módszer...áthordani az ő kertjük elé...ilyesmi. Nem a kutya tehet róla.

2013. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 4-es tippje tetszik :D :D


Persze ezzel is neked van dolgod, de legalább talán észbe kap a szomszéd. Valószínűbb h nem, de ő lép szarba, nem ti :D

2013. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a hozzászólását és a segítséget! :)

Kedves első kommentelő.... a beszélgetés lezajlott, de a szomszédot nem érdekli, ezért is zárja ki újra és újra. És ugye ezt nem gondoltad komolyan, hogy más kutyája után szedegessem a kakit szó nélkül!? Sajnos a magunk és a környezetünk érdekében egyébként is megtettük.

Szerintem sem a kutyus tehet róla, ezért nem is folyamodtunk olyan megoldáshoz ami miatt bármi kellemetlensége lehetett volna a nemtörődöm és lusta gazdája miatt. Így tényleg nem marad más mint a drasztikus módszer, a szomszéd betonjára fog kerülni a kutyaürülék, mivel betonozott az előttük lévő terület...

2013. máj. 17. 15:19
 8/9 anonim válasza:
Ma már egész jó távoltartó spray-k léteznek, állatkereskedésekben, főleg nagyobbakban jó választék van már belőlük, ezekkel próbálkoznék. Esetleg ecet? Bármilyen erősebb szagú anyag? Ha mégsem hatásos, akkor "vissza a feladónak"... Én nemcsak a kapujuk elé tenném, bedobnám az udvarába.
2013. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát csak vigyázni kell azért az ilyen manőverekkel, mert volt már olyan, hogy visszavágott a szomszéd, mert már nem tudott mit tenni, aztán még őt perelték. persze alapvetően muszáj ilyenkor először az embernek a sarkára állni, valahogy megoldani egymás közt a dolgot.
2013. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!