Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobit vagy rotit vennétek?

Dobit vagy rotit vennétek?

Figyelt kérdés
Kertesházban lakunk van egy 1 éves és egy 8 éves gyermekünk és van egy kan 4 éves yorki kutyusunk! Szeretnénk egy nagytestü kutyust házörzésre és a gyerekeknek de nem tudjuk milyen fajta legyen. Mindenképpen fajtatisztát vennénk!
2013. máj. 16. 10:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Utolsonak teljesen igaza van.

Egyet ertek vele.

2013. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 biaaa3 válasza:
Én két ilyen kicsi gyerek mellé nem vennék se rotit se dibit, az tuti! Ha már nagytestűt szeretnétek, és ha elfogadod, akkor én egy Újfoundlandit választanék a helyetekbe, nagy termete és tekintélyt parancsoló megjelenése miatt házőrzésre is jó,(a házőrzésben viszont ellene szólt, hogy barátságos), de ami még nagyobb előnye, és nektek is talán ez fontosabb, hogy imádja a gyerekeket, nagyon család centrikus, szeretetre méltó kutya, szeret játszani, könnyen tanul és gyönyörű. Nekem is ilyen kutyám van. :)
2013. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira értetek a rotihoz, hogy semennyire. Gyerek mellé legjobb. Csak épp nem véletlenül kérdeztem, h mennyire értenek a kutyákhoz. Mert a roti/dobi kétélű fegyver. Ha jól van nevelve, megfelelő a rangsor, akkor a gyerek kap egy nagyra nőtt barátot, akinek a s3gglyukán is benyúlhat probléma nélkül. Ha viszont elcseszik a nevelést, akkor jajj mindenkinek.
2013. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak! Igazából mivel egész nap itthon vagyok és van kutyakiképzö ismerösöm aki jön és segít remélem jól fogjuk nevelni!
2013. máj. 18. 20:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Az, h van egy csomó szabadidő meg h van kiképző ismerősöd nem elég. Ezeknek a kutyáknak kőkeményen határozott ember kell.
2013. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tudnátok adni tanácsot mire figyeljünk nagyon! Rottweiler mellett döntöttünk!
2013. máj. 18. 22:47
 17/19 biaaa3 válasza:
0%
Szerintem nem jól döntettetek, de ti tudjátok. Azért gondoljátok át, ha valamit elrontotok a nevelésében, a gyerekeitek ihatják meg a levét!
2013. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyet ertek az elozovel,es korabban is irtak hogy ketelu fegyver es ha fenyegetve erzi magat nem jol kezelitek akar titeket is banthat.eros kez kell hozza...

a ti dontesetek csak ne azert valasszatok mert kinezetre biztos bejon es senki nem jon be mellette.nekem elharkodottnak tunik a valasztas.jarjatok utana jobban a dolognak.nezzetek meg egy roti kennelt ott beszeljetek a tulajjal o segithet hogy belefer e csaladotok igenyeibe vagy ajanlhat olyat ami megfelelhet.

Sokan meggondolatlanul veszik meg oket,aztan amikor baj van menhelyre adjak ahol a bezartsagtol bolondok lesznekbes elaltatjak.sajnos ez valoban megtortent eset volt....

2013. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én tudod mit mondok? Ha egy lekenyerezhetetlen házörzőt akarsz, aki a családot imádja és nem kell hozzá ennyire erős nevelés, akkor komondort válasszatok.
2013. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!