Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hònapos bolgnese...

3 hònapos bolgnese kutyust milyen gyakran fürdethetek?

Figyelt kérdés
Teljesen eltèrö dolgokat olvasok. Valahol azt hogy sürün kell, valahol mev azt hogy egy hónapban max 1x. Nálunk szobakutyus, de sojat van kint velünk a kertben, ès hetente ráférne a fürdés. Szerinretek?
2013. máj. 16. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látsz változás rajta, meg még ha szereti is a fürdést akkor lehet, de pl: azt se tom hogy kbmennyi a sűrű esetleg hetente? én am két hetente szoktam
2013. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy szabad hetente. 2 havonta ideális, ha koszos zuhanyozd le sima vízzel,vagy használj száraz sampont fürdetések között.
2013. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én kutyakozmetikus vagyok . bolognese ès havagnese kiskutyákat nyirok és fürdetek. 2 hetente lehet fürdetni de nem kutyasamponnal hanem wu2-vel.
2013. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát lehet hetente is.:) Azonban CSAK jó minőségű samponnal és balzsammal.Én a PCL gránátalmásat ajánlom.Kiállításra is járunk ezért elkerülhetelen a hetente fürdetés.:) Kiállításra a K9 termék családot használom.
2013. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!