Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elmenjünk a világkiállításra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarnak elmenni?
2013. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszintén megvallom én sem megyek el a világkiállításra, főleg mióta láttam mennyit kérnek belépőnek.

A jegyárak amitől dobtam egy hátast:


Felnőtt jegy: 2.800,- HUF / 10 euró

Gyermek és nyugdíjas: 1.400,- HUF / 5 euró

Családi jegy (2 felnőtt + 2 gyermek): 7.000,- HUF/ 25 euró

Négynapos jegy: 8.400,- HUF / 30 euró


Általában 1000 Ft szokott lenni egy kiállításra idehaza, legalábbis mikor utoljára voltam. Nincs olyan rendezvény, ahol én hajlandó lennék a bámészkodásért közel 3000-et legombolni. Megértem a szüleidet, gondolom egyedül nem akarnak elengedni - sőt megkockáztatom, hogy őket nem érdeklik a kutyák - , de ha ők is elmennének egy vagyonba lenne.

2013. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Közelgő szülinapit/névnapi ajándékként esetleg? :)

Én voltam tegnap, nagyon szépek a kutyák, de a körülmények... Inkább nem mondok semmit.

2013. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3000 a beugró? "csöppet" vannak csak elszállva az árak....
2013. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi is kinn voltunk tegnap.

a kutyák tényleg gyönyörűek, viszont a ringek zsúfoltak, levegőtlenek, a gazdik, felvezetők rohangálnak, mint pók a falon, feldöntenek ha nem figyelsz és a bírálatokból szinte nem láttunk semmit, mert nem lehetett odaférni a ringhez :S még jó, hogy a kutyámat nem neveztem és nem is vittük magunkkal.

így visszagondolva, nem igazán érte meg, azt a pénzt másra is tudtam volna költeni...

2013. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Barátnővel vagy ismerőssel akit érdekel nem tudsz kimenni?

Hát valóban nem olcsó, de azért nem minden héten van világkiállítás :) én az összespórolt pénzemből megyek

2013. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban borsos ára van a belépőnek én szerdától járok és nagyon élveztem, menj vidéki rendezvényre ahol a klubb kiállítások vannak az lehet olcsóbb, ha van konkrétan kedvenc fajtád akkor arra érdemes menned mert sokkal több kutya van az adott fajtából ott, mint a hungexpo-ban legalábbis a mi fajtánkná ez volt
2013. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!