Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül havonta két...

Mennyibe kerül havonta két leonbergi/újfunlandi/tibeti masztiff/kaukázusi etetése (esetleg orvosi vizsgálata)? Ha nem csak tápot, házi kosztot is esznek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont így nem lehet megmondani, hiszen nem tudjuk mit tartalmaz a "házi koszt" és mennyit adnál nekik belőle, illetve mennyi és milyen tápra gondolsz. Amúgy csak táp esetén a leonberginél kb. 20 kg-ra kell számítani havonta/kutya. Ez 10-30 ezer forint a táp minőségétől függően. Az orvost senki sem fogja tudni előre megjósolni. Optimális esetben 3 havonta féreghajtás 50-70 kilóra és évente 2 oltás.
2013. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kaukázusim van, és egyáltalán nem eszik sokat, még annyit se, mint egy németjuhász. Nekem is hihetetlennek tűnt eleinte, mert ekkora testű kutyából az ember azt nézi ki, hogy képes felzabálni egy lovat, de tényleg nem. Nagyon jól hasznosítja a táplálékot. A többi fajtát nem tudom, mi a helyzet velük.
2013. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!