Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A problémám nem egyszerű...

A problémám nem egyszerű megkérnék mindenkit, hogy kézséggel segítsen. A Yorkimnak (3 kg) megy a hasa, és nem használ a széntabletta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerdán kezdődött,ment a hasa,azt gondoltam elmúlik egy nap alatt(2x ment a 2 év alatt a hasa,egy nap alatt elmúlt)Tehát szerdán ment a hasa,majd a soron következő széklete már normális volt,aztán csütörtökön reggel normálisat kakilt,majd délután fosott,és véres volt PICIT,ekkor már a diétáztattuk. 2x hányt összesen,egyszer sárga habosat,másnap meg nagyon picit véreset.Megijedtem,hívtam az orvosunkat,hogy mit kellene tennem,azt mondta,hogy negyed algopiryn,fél széntabletta.Tegnap óta csináljuk ezt a széntablettás dolgot,de ugyanúgy megy a hasa,csak ugye fekete.AZ orvos szerint bélfertőzése van,adjunk neki Normaflore-t,algopirynt,széntablettát.Keddig elhajtott az összes doki.Kímélő ételeket(rízs,főtt krumpli)nem eszi meg.Étvágya van,húslevest,csirkehusit eszik,iszik,virgonc is,"csak" 2 óránként megy a hasa.Reggel fél tabl szén,most délután már egészet adtam neki,rá egy órára ment a hasa.Ilyenkor már szerintem illene "betonkeményet"kakilni.Mennyi idő mire egyáltalán hat?


Mit csináljak vele?Legyetek szívesek normális ,segítő válaszokat adni.


2013. máj. 19. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a kutyádnak kezdetleges bélgyulladása van


2-2,5 hétnyi rizses csirkemelles diéta ezek mellett bélflóra helyre állító gyógyszerek


amúgy jobb lenne ha kedden elvinnéd vmi más dokihoz,mert ha nem kezelik megfelelően akkor nagyon erős bélgyulladást is kaphat!

nálunk is így volt és majdnem elpusztult a kutya(mondjuk a miénk nem evett nem ivott) infúzióra is kötni kellett,én nem kockáztatnék keresnék egy normális dokit!

2013. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vigyétek másik dokihoz.
2013. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!