Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megy a hasa a kutyámnak,...

Ha megy a hasa a kutyámnak, széntabletta? Továbbá kölyök probléma is van.

Figyelt kérdés

Ha a kutyámnak adok egy széntablettát az megfogja fogni a hasát? Mert hát nem túl esztétikus összefosott lakásba hazatérni!

Valamint lassan egy hónapja ellett és a kölykök el lettek tőle véve (a jajj állatkínzó szöveggel jövőknek azt üzenem,hogy kellett volna még több kutya a menhelyre?), valamint nem betervezett vemhesség volt, sutyiba fel csinálta egy korcs kan a tk-s kutyánk. Tegnap odaadtam neki egy plüss macit,amit ha megnyomunk a hasánál elkezd énekelni. Erre a kutya nagyon halkan elkezdett nyüszíteni és a hasához tette a macit. Ha abbahagyja a zenélést rá kb. 10 másodpercre már csócsálja,mint a többi plüss állatát, ez normális?


2012. ápr. 24. 09:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem szoktam adni széntablettát csak akkor, ha tudom mi okozza a hasmenést. Ha váratlanul lép fel, mint pl. 2 napja, akkor várok egy kicsit és ha nem múlik el, dokihoz megyek, addig is bélflóraregenerálót és attól függően mennyire híg, rizst szoktam a kajájába keverni.

Azért nem adok egyébként neki, mert lehet, hogy a tünetet kezelném vele, de ha más áll a dolog mögött (pl. vírus), akkor az igenis derüljön ki és max. 2 nap után viszem is az orvoshoz, kap rá gyógyszert. De pl. amikor fogat váltott és tudtam, hogy attól megy a hasa, akkor adtam neki széntablettát is.


Valószínű, hogy tetszik neki a zene, ezért kezd el "énekelni".

2012. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De nem énekel,hanem azt hiszi a macira,hogy az egy kölyök és odarakja a cicijéhez,aztán miután látja,hogy nem szopik megint nyüszít halkan,noszogatja,aztán feláll és megy tovább a dolgára.
2012. ápr. 24. 10:04
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Biztos hogy nem fog tetszeni a válaszom!Lehet lepontozni, nem érdekel!

Nem, nem kellett volna több kutya a menhelyre, sem az utcára, DE mindez megelőzhető lett volna IVARTALANÍTÁSSAL!!!Mi az hogy sutyiba felcsinálta egy kan? Csak úgy sutyiba bejárkálnak a lakásba idegen kutyák?????Vagy séta közben, az utcán, akkor te meg vajon hol voltál???Felelőtlen vagy!!!

Gondolj bele, milyen lenne neked, ha a szülés után elvennék a gyerekedet és nem kapnád vissza! Egy állatnak is vannak érzései!!!!!!

Amúgy meg irány az állatorvos minél előbb!!!

2012. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, nem figyeltem. A barátunk weekend házának udvarán történt,míg mi elmentünk bevásárolni az egy utcával föntebb levő kisboltban. De köszönöm, hogy írtál, nem is tudom, hogy mit csináltam volna nélküled.
2012. ápr. 24. 10:15
 5/23 A kérdező kommentje:

# 3/4 Időpont ma 10:04


JAh...arról ne is beszéljünk,hogy ha azt írtam volna, hogy mind halva született akkor is felelőtlen lettem volna, hogy elvesszük a kölyköket, vagy hagytam volna ott pár hétig foszlani a kutyákat?....szép vagy.

2012. ápr. 24. 10:16
 6/23 anonim ***** válasza:

A cicijei nincsenek megduzzadva? Ha elvettétek a kiskutyákat és nem tudott szoptatni, lehet belőle baj, begyulladhat neki.

Vannak egyébként tenyésztési céljaitok vele?

2012. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A cici ügy kezelve lett, kapott rá nem is költségen gyógyszert. Az már a 6. napon visszahúzódott.
2012. ápr. 24. 10:19
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen van tenyésztési célunk mégpedig,ha eléri a két éves kort.
2012. ápr. 24. 10:20
 9/23 anonim ***** válasza:

Uhh. Mennyi idős most? Még nagyon fiatal, ugye?

Nem akarlak elkeseríteni de egy fiatal szukának nem tesz jót a vemhesség, nem valószínű, hogy tenyészkutyátok lesz belőle.

2012. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Te nem vagy komplett! Most komolyan, olvasni nem tudsz vagy értelmezni?? Azt írtam, hogy felelőtlen vagy, mert hagytad felcsináltatni a kutyádat!!!Ha én tudom, hogy tüzel a kutyám nem hagyom ott egyedül egy hétvégi ház udvarán, minimum bezárom valahova, hogy ne essenek neki a kanok!
2012. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!