Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt írják, hogy nem szabad a...

Azt írják, hogy nem szabad a kutya előtt játékot sem hagyni. Ez nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés
meg pl egy kis kutya előtt miért ne lehetne akinek folyton rágnia kell ? jó azt megértem hogy pl játékot én kezdjem vele pl labdázást , de mondjuk oda minden képen kellek mivel maga nem tudja dobálgatni a labdát na meg a kutyával a legjobb játék ami gazdi kutya kapcsolatát is erősíti az a birkózás na azt sem tudja egyedül...
2013. máj. 20. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elmész otthonról mindenképpen kell neki elő hagyni játékot, mert ha nem akkor megkezd mást :) Szerintem hülyeség, hogy nem lehet elő hagyni neki játékot
2013. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt vhol én is olvastam,de amúgy szerintem elől lehet hagyni,ha otthon marad egyedül legalább elrágcsálja a játékait és nem a cipőket :D


az én kutyám elszokta dobálni a plüssöt meg a labdát,rázza aztán repül a plüss és megy utána,ezt akkor csinálja ha játszani akar,de mi ugye nem,meg mi kezdjük a játékot mindig,ha ő akarja nem foglalkozunk vele :D vicces néha ahogy magával játszik:D

2013. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sem csak fekete v fehér.

Én hagyok elöl játékokat, de nem olyat, amivel közösen szoktunk játszani :)

2013. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van ahogyan Alexandra mondja, ez nem olyan egyszerű. Ha jutalomként szeretnéd használni mondjuk zsinóros labdát, akkor azt nem lehet előtte hagyni mert ha akkor jut hozzá amikor kedve van akkor elveszíti az értékét a labda, nem fog a kutya törekedni azért hogy megkapja hiszen otthon úgyis előtte van állandóan akkor meg minek vesződjön miatta.

Én nem veszek feleslegesen játékokat a kutyáknak mert gyorsan szétmennek, inkább adok nekik botot ami puha fából van, azt rághatják bármikor és az sem baj ha szétbontják. Fával meg nem szoktam jutalmazni ugye, így nem baj ha előttük van.

Szeretik még a műanyag flakonokat (kupak és címke nélkül adom oda nekik) is mert csörög mikor rágják, ált 2 napig bírja 1 flakon aztán megy a szelektívbe így még össze is préselik nekem a kutyák :)

2013. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindent elöl hagyok, ha egyedül van úgysem játszik, hanem végig alussza azt a pár órát.

Ha a kutyád jól nevelt, rendben van a rangsor, akkor nem tök mindegy, hogy ki mit ír?

2013. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Alexandra megírta a tankönyvi formát, az a lényeg :)


Kutyámnak a kertben van egy pár focilabda, kötél, régi kiszuperált játék a sarokban. CSAK AKKOR veszi elő őket, ha leveleket söprök, havat lapátolok. Ilyenkor velem nem is akar játszani, párszor elrúgom aztán elvonul vele, én meg hagyom. Ilyenkor széthordja mindet és minddel játszik. Amint lerakom a seprűt-lapátot és bejövök a lakásba, abbahagyja a játékot :D Velem nem akar, de egyedül uncsi játszani, asszisztáljak neki a -10-ben :)))


Itthon nem is nagyon játszunk, elég ritka alkalom. A napi két séta közül a délutáni/esti sétán van gyakorlás, tanulás, játék, labdázás, huzakodás, labdakeresés

2013. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!