Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bárki lehet kutyakiképző a...

Bárki lehet kutyakiképző a Tükör módszernél?

Figyelt kérdés

Néztem a bemutatócsoport honlapját és megtaláltam a 17 éves srác adatlapját. [link]


Ezek szerint aki elvégzi az alapfokot+középfokot+kiképzésvezetőit egyből lehet oktató a tükörmódszer jegyében?


Bár számomra egy 17éves fiú szava nem lenne elég megbízható.



2013. máj. 20. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

- Jól kommunikál a gazdákkal

- a gazdák elfogadják mint oktató.-)

- jól kommunikál a kutyákkal

- a kutyák elfogadják mint oktató

- tudatában van mikor mit is csináljon, nem fog egy félénk kutyát még jobban megtörni, egyagresszív- domminánshoz is hozzá tud nyúlni sérülés nélkül

- megbízható.

Olyan ne is próbálkozzon aki a megjelenéseket nem veszi nagyon komolyan. Nincs olyan, hogy ma nem szeretem az embereket, és nem megyek be csoportba. Ha beálltál végig kell csinálnod a 7 hetet. Késés nélkül. Azaz egy oktatónak nem 1,5 óra egy óra hanem kb 2,5. Ha nagytestű nehezen kezelhető kutyát kaptál meg akinek egyéni segítség kell akkor komoly fizikai munka is lehet.


Visszatérve a kérdésre. Ha a srác -ahogy írta- segítő, biztos lehetsz benne, hogy nem egy szokványos tiniről van szó.

2013. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Halottam hogy van ilyen terápiás csoport,ahol a kevésbé szocializált ebeknek segítenek. Oda hogyan lehet bekerülni?Ahol a problémás viselkedést kezelik.
2013. máj. 21. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!