Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfogyott a kutyatapunk,...

Elfogyott a kutyatapunk, milyen hust vegyek a kutyamnak, amig megjon az uj tap?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam amig varunk a tapra, valamilyen husival fogo,m etetni, de nem tudom mi lenne a legjobb. Sertest ugye nem ajanlott kutyaknak adni?
2013. máj. 20. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kutyám csak sertést eszik,mivel allergiás a kutyatápra, plusz a csirkére és a pulykára is.

Megfőzöm puhára neki a kockázott combot vagy tarját vagy lapockát vagy karajt, 1 kg, plusz rizs, fele fagyasztóba fele meg rizzsel elkeverve.

De ő nagyon kényes gyomrú, mindentől fosik ettől egészséges és normális a széklete és végre hízott is.

Ha a tied nem ilyen,adhatsz ne csirkemmellet,combfilét,farhátat,pulykát is.

2013. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kacsa, liba, pulyka csöves csontjai kivételével kb bármelyiket adhatod neki. A mieink csirkefarhátat esznek rizzsel. A lényeg, hogy jól főzd/süsd át a húst, nyersen semmit ne adj neki, és ne is fűszerezd, az nem jó a kutyának.
2013. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csirkefarhát,csirkenyak nyersen alaposan megfőzött rizzsel és főtt zöldséggel.( én fagyasztott zöldségkeveréket szoktam hozzá adni nekik.
2013. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :)
2013. máj. 22. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!