Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elfogyott a kutyasampon...

Ha elfogyott a kutyasampon mivel fürdethetném meg a kutyámat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én babasamponnal szoktam ilyenkor. Még nem volt gond vele. De szerintem bármilyen samponnal moshatod, csak utána alaposan öblítsd ki, akkor nem okoz irritációt.
2010. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Babasamponnal nyugodtan fürdteheted,én Gabival szoktam az enyémet.
2010. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha sürgős a fürdés, mert mondjuk belehempergett valami büdösbe, akkor nyugodtan megfürdetheted sima tusfürdővel, nálunk is előfordult már, és nem lett a blökinek semmi baja. Persze ne olyat használj, ami hozzáadott testápolót tartalmaz.
2010. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy ha emberi samponnal mosom meg akkor megsérül a bőre.Lehámlik valami nem tudom pontosan mi.Szóval akkor nem lesz baja?
2010. ápr. 9. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeresen mosod a kutyád emberi samponnal akkor nem lehet baj, nem fogja kiszárítani neki a bőrét, de akkor se lesz semmi baja hogy ha vársz egy kicsit és veszel kutya sampont.
2010. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. ápr. 9. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
nem igazán jó nekik az embereknek szént sampon. túl sok benne a különböző vegyi anyag nem tesz jót a bőrüknek. lehet allergás lesz rá vagy viszketni fog utána tőle. babáknak szánt samponoktól valószínűleg nem lesz baja hiszen azokba kevesebb a vegyi trutymó illetve a VU2 sampon is jó(mi azt lósamponnak becézzük mert lovardába azzal mossuk a lovakat az az egyetlen amit elbír a bőrük)
2010. ápr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ajánlottam a tusfürdőt, mert ha nincs kisbaba a családban, akkor az sem valószínű, hogy van otthon babasampon. Ha meg úgyis boltba kell menni, akkor vehet mindjárt kutyasampont is.
2010. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!