Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zoofastnál ti melyik futárszol...

Zoofastnál ti melyik futárszolgálatott választjátok? A globaltrade-et meg a sprintert vagy az egyébb DHL, DPD-t?

Figyelt kérdés

Mert ki kell pipálni a global tradenél a szerződési feltételeket amiket nem igazán tudok elolvasni mivel lengyelül van, a fordító meg elég hülyén fordítja le.

Vagy ez nem gáz? ki kell pipálni és kész?



2013. máj. 21. 15:26
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Válaszd a DPD-t. Az egy jó cég.
2013. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De arra se kell +pénzt fizetni?

Tehát ingyenesen kihozzák x összeg felett?

2013. máj. 21. 15:40
 3/5 bamboochatheone ***** válasza:
Azt én már nem tudom. Írj nekik e-mailt vagy keressgess az oldalon hátha fent vannak ilyen infók. Viszont maga a futárcég egy megbízható szállító.
2013. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi közben megtaláltam saját költségen lehet más futárszolgálattal rendelni és még nekem kell megmondanom hogy a futár mikor megy az áruházhoz szóval passzoltam és maradt a sprinter majd meglátjuk mit alakítanak...
2013. máj. 21. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
most meg nem mondom neked így fejből, hogy melyik, de amelyiket amúgy ajánlja elsőként, na ők elvileg 8-15 között dolgoznak csak. nekünk ez pl. probléma, szal legközelebb szerintem nem velük hozatom. csak szólok.
2013. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!