Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Két pasi közül mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Két pasi közül mindig a jóképűbbet választjátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy lány aki tetszik.Néha úgy láttam,mintha adott volna nekem jeleket,de sose voltam benne biztos,kicsit tartottam a visszautasítástól.De kaptunk egy új közös ismerőst,és mostanában már inkább őt szokta figyelgetni,ezért lépni szeretnék felé.

Ez a fiú magas,vékony,jóképű,népszerű,vicces.

És magas vagyok,izmos,átlag fejjel,kicsit csendesebb vagyok,de van humorom és jófejnek mondanak.Vajon ha most elhívnám a lányt randira,akkor lehetne még esélyem nála? Vagy inkább ábrándozik tovább a jóképű másikról,aki észre sem veszi?(mert észre sem veszi) 17 évesek vagyunk.


2013. febr. 7. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül hogyan döntsünk?
2013. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az altalad leirtakbol 100%-os pontossaggal megallapithato, hogy semmi eselyed a lanynal.
2013. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 panini ***** válasza:
Nem a jóképűség alapján választok. Ja, és szerintem hívd el a csajt valahova.
2013. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában a jóképűbbet választják, de van h inkább a gazdagabbat.
2013. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem elhívhatod randira. de így a láthatatlanból szerintem a jóképűbbet választja sajnos:/ de azért sok sikert!
2013. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs sok esélyed ha a másik tényleg jobb pasi.
2013. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!