Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolha, és kullancs ellen...

Bolha, és kullancs ellen melyik a legjobb most Advantix, Frontline, vagy Frontline Combo?

Figyelt kérdés
Elvileg olyan környék, ahol talán nincsenek hozzászokva a kullancsok semmihez. Nagyon sok van, és bolha is, már a lakásban is azokat üldözzük,egyszóval elegem van. Scaribor nem vált be, kiltix állandóan vizes lett,most cseppet szeretnék kipróbálni. Border Collie a kutyus, és erdő mellett lakunk.

2013. máj. 21. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Frontline combo, de a Scalibor miért nem vált be?

ilyet még nem is hallottam!

2013. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha már van bolha, a kutyát bolhairtóval le kell fürdetni. A lakást le kell kezelni. Pl Neostomozan-nal.

Fürdés után másnap mehet a spot a kutyára.A lakást pedig hetente újra le kell fújni, felmosni , legalább 3-4x.

2013. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában az állatorvosoknál lehet kapni sárga színű csomagolásban van, a nevét sajnos elfelejtettem, a doboza meg már nincs meg. Érdemes megkérdezni erről a dokitokat, mert olcsó és jó is. Valami német cucc. Ha nem felejtem el holnap megkérdezem.
2013. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Advantix
2013. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anyács ***** válasza:

Hosszú szőrű kutyáknál nem hatásos a nyakörv, amit időnként meg kell kaparászni, hogy felszabaduljon belőle a hatóanyag.

Cseppekből a Prac-Tic-ot, Advantixot ajánlanám, Frontline-t már nem.

Nagykörvből pedig a Foresto-t.

Lehet a kettőt együtt is alkalmazni, cseppenteni havonta kell. 100%os védelmet egyik sem nyújt!

2013. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszike!
2013. máj. 22. 11:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja,a nyakörv azért nem, mert egyrészt nagyon hosszú a szőre,másrészt mert tereli a vizet minden nap és állandóan tocsog a kutya..
2013. máj. 22. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Nállunk az expot vált be legjobban.
2013. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is az advantix-et mondanám az még a szunyogokat is távol tartja legalább
2013. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit a 3-as mond, az a ProMeris Duo. Nekünk egyedül az vált be. Kiltix, Scalibor, meg a hasonló társai... hagyj ne mondjak róluk semmit...
2013. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!