Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyát...

Hogyan szoktassam le a kutyát (7 hónapos), hogy behergelje magát ha előtte egy kisgyerek kismotorral száguldozik fel-alá?

Figyelt kérdés
A kisgyerekeket szereti,megy oda mindegyikhez nyalogatja , játszik velük, de van egy cigánygyerek(4év körüli_) a lakótelepen, aki ha meglát minket, hogy mondjuk a padon beszélgetünk valakivel odajön a kismotorjával és direkt nagy zajjal száguldozik előttünk, jó sokszor.A kutya eleinte tűri aztán morog, ugat, ráakar rontani.Ilyenkor rántok egyet a pórázon mondom, hogy nem és elvezetem onnan.A cigánykölökre persze a kedves szülők nem szólnak rá, pedig nekik a is van kutyájuk, de azt is csak verik.Nem szeretném a ha kutyám agresszív lenne nagyobb korára egy nem normális cigány miatt.Mit tehetnék?

2013. máj. 22. 09:02
 1/6 anonim válasza:
Nem tudnád másfelé sétáltatni a kutyát? Mást nem tudsz csinálni.
2013. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez a kölök pont a szomszéd mellettünk lévő lépcsőházban lakik és odasziktak jönni a ház elé trécselni a gyerekre meg nem figyelnek.Szóval ha meglátom inkább elkerülöm, de valamikor csak odapofátlankodik a közelünkbe.
2013. máj. 22. 10:02
 3/6 compactegon ***** válasza:
én azért szólnék a szüleinek (már ha lehet velük beszélni), hogy nem jó ötlet hergelni a kutyát.
2013. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is pontosan ez van. De séta közben nem annyira inkább akkor amikor kint van a kertben.
2013. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Este is találkoztam ezzel a kölökkel.Direkt kisért egy darabig minket, a kutya behergelte magát, alig akart rólunk leszállni végül felvettem a kutyát és elmentem vele messzebbre.Apuka kinn állt, valamit dumált de a kölök tejolta a fejét.A végén majd én leszek a hibás, hogy agresszív kutyám van mert az ő gyereke szegény csak motorozik.Na persze...
2013. máj. 23. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben megértelek
2013. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!