Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a permet nálatok bevált?...

Ez a permet nálatok bevált? Mi a véleményetek róla? Jót tesz, ha a Yorkshire terrierem szőrét ezzel fújóm be? Általában milyen időközönként kell fújni vele?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 22. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Panzi terméket alapból nem használnék soha a kutyámra. Elég gagyi,ennél biztosan jobbat keresnék, vagy megkérdeznék egy kozmetikust mit ajánl.
2013. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ez egy rakat szar.

Mikor még nem voltam a szakmában gondoltam jó lesz, de hamar rájöttem hogy ez semmit nem ér. Tömény alkhol szaga van, tehát gondolom első összetevője alkohol lehet ami szárítja a szőrt. Nercolajat nem látott közelről sem.

Kifésülést nem könnyíti meg,szőrt összetapasztja.

Meg ne vedd!

Inkább ezt:


[link]


tudom 4x annyi de elég lesz több évig is kevés kell belőe,szőr extra fényes lesz, és gubancokat is nagyon könnyű bontani vele.

Én szinte mindennap használom,másfél éve vettem és még félig van.

És jobban megéri a 400 ml mert a 125 ml-s 3000 ft körül van.

2013. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt a spray-t lehet boltban is venni (ha igen akkor hol?) vagy csak rendelni?
2013. máj. 22. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla én rendelni szoktam minden kozmetikai cuccot,mert olcsóbb mint a boltban meg széles a választék.
2013. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt használom:

[link]


Nem olcsó, a Panzi viszont nagyon gagyi.

2013. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem ilyet a kínai powder puffomra, és egy rakás szamócával egyszerűbb lett volna kibontani a szőréből a toklászokat és más növényeket. Az egész tiszta alkohol, benedvesíti a szőrt, kicsit ragacsos lesz tőle, azt cső. Ráadásul az én kutyám halálra rémült tőle pár fújás után, de gondoltam próba cseresznye, ráparancsoltam, hogy üljön egy helyben, és befújkáltam vele, majd kifésültem. Mikor elengedtem, ne tudd meg hogy örült, mikor végre szabadult. Össze-vissza rohangálva dörgölte magát a szőnyegbe, hogy lejöjjön róla :) Azóta, ha meglátja a flakont, mindig megtorpan, és kíváncsian vár, hogy mi lesz most. Szóval nagyon nem éri meg.
2013. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk se vállt be, korpásodott tőle a kutyám szőre bizonyára az alkohol miatt és a szaga az maga a pokol, mi is héry termékeket használunk nagyon illatos és jó termék is az illatát 2-3 napig simán érezni
2013. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!