Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha levagom a pomeraniam-nak a...

Ha levagom a pomeraniam-nak a szoret? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van ez a Boo a youtube-on es nekem meg tetszet ahogy le van nyirva es ha el viszem valakihez hogy le nyirja igy akkor egybol ha azt mondom hogy le akkarom vagni a pomeraniaim-nak a szoret igy fogja le vagni vagy jobb lenne ha vinnek egy kepet?
2013. máj. 22. 19:06
 1/8 sippara ***** válasza:
100%
Hogy hosszú távon olyan is maradjon, mint Boonak, ahhoz elég gyakori kozmetikus látogatás szükséges ám. Első alkalommal mindenképpen képpel, esetleg videóval menj, nehogy elbeszéljetek egymás mellett a kozmetikussal. Mutatsz róla képet?
2013. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ahhoz egy top szőrminőségű kutya kell, hogy úgy nézzen ki. ha nem valami nagyon jó kennelből van (nem is tudom, van-e ilyen Magyarországon), akkor sok esély nincs rá, hogy olyan lesz, mint Boo
2013. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó tenyészetből van és szép dús szőre van akkor vigyél magaddal képet és szerintem olyan lesz, hacsak valami tk nélküli keverék akkor meg hiába viszel képet vagy videót sose lesz olyan.
2013. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
szerintem ki fog röhögni a kozmetikus... minek kell bohócot csinálni a kutyából? nem egy játékszert vettél, hanem egy élőlényt... nem értem miért nem jó neked úgy a kutyád, ahogy a standard megkívánja.
2013. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat 1.mivel kozeleg a nyar es szegeny dogleni fog a melegben habar lehet hogy nem csinaltatom meg ugy mert a versenyekre be sem fogjak engedni.Ja es Belgiumban lakok.
2013. máj. 25. 12:45
 6/8 A kérdező kommentje:
A penz meg nem szamit...
2013. máj. 25. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy sokat tudsz a fajtáról... nem szabad levágni a szőrét, mert nyáron egy szigetelő réteget képez, ami hűti a testét. Csak több kárt teszel, ha levágod.
2013. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kerdes volt melesleg nem csinalhatom ezt mert nem vihetnem versenyekre
2013. máj. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!