Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes megvenni ezt a könyvet?

Érdemes megvenni ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Cesar Millan: Rövid útmutató a boldog kutyához. Nemrég jelent meg... Megvan valakinek?

Ugyanőtőle a "Kutya, mint családtag" c. könyvről is érdekelnének vélemények.



2013. máj. 23. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jók a könyvei, érdemes megvenni őket.
2013. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jók a könyvei!

bár ez a kettő pont nincs meg..

nekem a "hogyan váljunk falkavezérré kutyánk számára" című van meg.Nagyon sokat tanultam belőle.Amúgy szerintem bármelyiket is veszed meg jól jársz! :)

2013. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

cesar könyvei olyanok mint a műsora. Jó szórakozás de sok hasznos nincs benne. Legalábbis a többi könyvébe az egész könyv lényege 5oldal kb. Amit ő elhúzott 150be. Az új könyvét még nem olvastam.


Ha nem ettől a könyvtől várod a megváltást akkor jó könyvek.

2013. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az újjal még nem találkoztam, a Kutya, mint családtag nem rossz könyv, de azért bőven vannak tanulságosabb olvasmányok is a témában (pl. Jan Fennell).

Ha jól tudsz angolul, Cesar Millan könyveibe érdemes beleolvasni a neten (valamelyikkel egyszer összefutottam pdf formátumban), hogy eldönthesd, meg akarod-e venni.

2013. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Az első könyve nagyon jó szerintem.

A harmadikat vettem meg most, a Kutya mint családtag címűt. Még csak beleolvasgattam, nem nagy szám...

Úgy tudom, hogy a második könyve arról szól, hogy 3 különböző fajtájú kutyát felnevel és azt mutatja be, hogyan.

Azt nem értem, hogy az első könyvében szinte mindent részletesen leírt...mit tud még 3. és 4. könyvben is részletezni :D

2013. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!