Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A németjuhász kutyánk 6...

A németjuhász kutyánk 6 hónapos. Még mindig harapdál. Tudnátok adni tanácsot hogyan szoktassuk le róla?

Figyelt kérdés

Kérem az olyan válaszok mellőzését, hogy erről csak mi tehetünk és egyebek.

Tudom!

Nekem tanácsra van szükségem, nem kioktatásra.

Nagy a család, sokan sokféleképp bánunk a kutyával kellene egy egységes "terv" amivel letudnánk szoktatni őt erről.

Időnként beindul harap,ugrik levakarhatatlan... Ekkora nagyon nehéz leállítani.

Ha van valakinek valami ötlete az kérem jelezze!

A hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 24. 12:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék hozzátenni, hogy szuka.
2013. máj. 24. 12:03
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=harapd%E1l%E..


Itt érdemes nézelődni a válaszok között. Elég sokszor leírtuk már nagyon részletesen is.

2013. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Az én mudim 3 éves. Még mindig harapdál. És nem akarom róla leszoktatni! Ugyanis játék közben ez normális, és az a lényeg, hogy vigyázzon a kutya.Tanítsd meg neki, mi az az erősség, amit elviselsz, és már mehet is a bunyó ! :))
2013. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg épp nem akarod, hogy játsszon, akkor egyszerűen küldd el magadtól, vagy ültesd le.
2013. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen volt a miénk is a zsigereiben van csak játszani akar, idővel majd leszokik róla.
2013. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs játék akkor szólj rá. Az én rotim 3 éves és játék közben persze hogy harapdál. Hisz a szájával fogja meg a labdát, a rongyot, vagy ha birkózunk akkor is harapdál. Ez nem baj, csak az a lényeg, hogy ha meg is harap akkor vegye észre magát és ne tépje le a kezed. Eleinte velem is durva volt (már felnőttként került hozzánk), és néha eléggé fájt meg nyoma volt, de abban a pillanatban amikor mondjuk megharapja a kezed, a ruhád vagy amit nem akarsz hogy harapjon, szólj rá!

Csak legyél határozott, mert amúgy játéknak veszi, és még jobban beindul.

2013. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!