Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért ilyenek a kutyámmal az...

Mért ilyenek a kutyámmal az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Van egy havanesém és minden nap viszem 4-szer sétálni és jön egy osztálytársam biciklivel és mondja: Viiszed a patkányodat sétálni erre én ő nem patkány és én legalább viszem nem úgy mint te és nem hagy békén miért?
2013. máj. 24. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

mert ilyenek az emberek, a gyerekek hatványozottan. Nem tudsz mit csinálni vele ignoráld és kész.


Egyébként a patkányozás simán belefér.. néha én is így hívom a palotapincsinket. ^^

2013. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki csak szegényke így van szocializálódva :)


Amúgy megmondhatod neki, hogy egy patkányt látsz, de az nem pórázon van, hanem egy biciklin ül.

2013. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert irigyli a kutyádat? Barátkozni akar? Tetszel neki? Ne törődj vele, csak jópofa akar lenni.
2013. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak az mond ilyeneket, aki nem ért a kutyákhoz, vagy nem szereti őket. Nem kell vele foglalkozni. Nekem egy westiem van meg egy kuvaszom. Amikor a westiet sétáltatom külön én is rendszeresen megkapom, hogy "lábtörlő", meg "patkány" meg "ez nem is kutya". Csak mosolyogni tudok rajtuk. Magáról állít ki szegénységi bizonyítványt aki ilyet mond. Sétáltasd csak bátran a kutyádat, az a lényeg, hogy te jó gazdi vagy és értesz a kutyákhoz.
2013. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Fuh, ezek az emberek, akik így beszólogatnak csak a saját nyomorukat akarják így átragasztani másokra. Gondolom otthon bántják, vagy más baja van, ezért azt szeretné, ha te is rosszul érezd magad.


De akkor is undorítónak tartom, amikor valakinek a szeretett állatát szólják meg, akármekkora, akárhogy néz ki. Ez kb. egy szinten van azzal, amikor profi táncosokat lebziznak...

2013. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell velük törődni. Tudom, hogy nem egyszerű, mert bántja az embert, ha így beszólnak neki, de nem lehet mit tenni.


Velünk is megesett már, hogy rosszindulatú megjegyzést tettek a kutyusunkra. Ez az illető szegénységi bizonyítványa.

2013. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, nem mondták-e még neki, hogy nem a méret a lényeg?
2013. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor nekem valaki hasonlót mond valamelyik kutyámra, akkor szánakozóan mosolygok egyet, hogy tudja, hogy a véleménye nem igazán hat meg és szánalmasnak tartom, mint ember.
2013. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy a majmok is biciklizhetnek.
2013. máj. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ilyenek az emberek a gyerekek meg pláne:)

nagyon dicséretes dolog hogy te viszed sétálni ráadásul 4szer egy nap:) remélem a kutyakakit is felszeded és kidobod:)


Miért nem hagy békén?

lehet tetszel neki:))


amúgy én is szoktam ilyeneket mondani amikor látok ilyen zsebkutyát hogy jaj a macskám nagyobb nála vagy hogy hol kell bele tenni az elemet:) de én kutyabolond vagyok és ilyesmit nem bántásból vagy sértésből mondok:)persze belegondolva futólag tűnhetne így is na meg valószínű nem csak én jegyzem meg és egy idő után unalmassá válhat...


ha ez megnyugtat a minap láttam egy hatalmas bernáthegyit és akarva akaratlanul egy azta mekkora olyan mint egy medve kicsúszott a számon:)

2013. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!