Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen elvihető mopsz kiskuyta?

Ingyen elvihető mopsz kiskuyta?

Figyelt kérdés
szeretnék egy ingyen elvihető mopsz kiskutyát ajándékba.Van 2 kis tesóm és nagyon örülnénk neki! sajnos megvenni nemtudjuk,ezért örülnénk,hogyha valaki el tudna nekünk egyet ajándékozni!

2013. máj. 24. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ingyen mopsz. A kutya nem játéktárgy, amit ajándékoznak. Kell hozzá bizony pénz is, attól kezdve, hogy veletek van. Oltás, étel, orvos.
2013. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezt mind tudom! csak kp-ba 50 ezret nem tudunk érte adni!

Mellesleg a neten volt fent ingyen elvihető,de sajnos már mind gazdára talált!

2013. máj. 24. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Felnőttet lehet jelképes összegért,de annál is ott van ivartalanítás,étkeztetés,bármikor felmerülő orvosi költségek,felszerelés.

Kutyát meg igen,soha nem ajándékozunk.

2013. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ők pl gazdikeresők:


[link]

2013. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom javasolni, hogy a Hungarian Pug Rescue gazdikeresői között nézelődjetek.


Fajtatiszta mopsz kiskutyát senki nem fog ajándékba adni. Egy törzskönyves, megfelelő tenyésztőtől vásárolt kölyök pedig tudomásom szerint jóval 50ezer felett van.

2013. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,nekik máris írok! remélem még nem késő :)
2013. máj. 24. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Az elsőnek igaza volt ne tudom miért kellett lepontozni. Kedves kérdező a kutya akkor a legolcsóbb amikor megveszed még ha egy 100 ezres kutyáról beszélünk akkor is, a nagyobb költség ami még a vételárat is felül múlja a tartásának a költsége! Ha megveszel egy kutyát mindíg félre kell tenned minimum 50 ezret a váratlan kiadásokra, ha éjjel problémája lenne és be kell vinni az ügyeletre akkor már csak az 10 ezer hogy átlépted vele a küszöböt és még nem is kezelték. Ha ennyire nincs rá keret akkor mondj le róla, vagy spóroljatok ég egy ideig
2013. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
2013. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy nincs ár a hírdetésnél még nem jelenti, hogy ingyen adja, sőt a hírdetésben szerepel az eladó kifejezés. Nincs ingyen elvihető mopsz kiskutya!!! Maximum mopsz keverék kiskutya de szerintem még azt se ingyen adják. Vagy menhelyek vagy fajtamentők de mindkettőnél szerintem csak felnőtt kutyák vannak. és a fajtamentők megnézik kinek adnak kutyát! Gyűjtögess még ha mopszot akarsz
2013. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fajtamentőknél mindig van, és megértelek, hogy egyszerre nincs ekkora összeg a kezetekben egy kutyusra, lehet azzal jönni, hogy mivan ha baja lesz, de azt is meglehet oldani mert muszáj. olyankor általában mindenki kitalál valamit és ha senki nem tartana ezért kutyát akkor bizony csak nagyon kevesen élhetnék át a kutyatartás örömeit.
2013. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!