Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan bírjam rá a Mopsz...

ThisIsMyName kérdése:

Hogyan bírjam rá a Mopsz kutyusomat, hogy átaludja az estét?

Figyelt kérdés

Kicsit idegesít, hogy 5-6szor sőt néha többször felkelek arra, hogy járkál, szörcsög, szaglászik és sorolhatnám. :D


A kérdés az, ha mondjuk nem hagyom, hogy fél napot átaludjon napközben és alaposan kifárasztom lefekvés előtt, akkor végig fog aludni egy estét?



2013. máj. 23. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lefárasztod jól előtte attól biztos aludni fog. Amúgy ha nem rág nem téged piszkál, nem rosszalkodik akkor nem értem a problémát, vegyél be altatót vagy épp zárd ki a szobából.:D
2013. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok mélyen aludni és nehogy már altatót szedjek ilyenért. :D Nem zárhatom ki, mert akkor meg a konyhában járkál és bemegy anyuékhoz és ők nem tudnak aludni. :D
2013. máj. 23. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
komolyan előbb ide jöttél fel feltenni egy kérdést? mielőtt megpróbáltad volna lefárasztani alvás előtt? :D...
2013. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezért szoktam a nagy sétát viszonylag későre tenni. Mondjuk az enyém alapból nem szörcsög, még halkan is szaglászik, szóval nem zavarba ha ébren lenne. De békében átalussza az éjszakákat, és csak akkor kel amikor én, néha még akkor sem. :) Ha hétvégén 12-ig alszom, akkor ő is. :)
2013. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt a válasz:


"ha mondjuk nem hagyom, hogy fél napot átaludjon napközben és alaposan kifárasztom lefekvés előtt, akkor végig fog aludni egy estét?"


+ foglalkozol vele, hogy szellemileg is elfáradjon, ne csak fizikailag...

2013. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam egyértelmű amint hozzámkerül egy kutya, h kb 6-8 hónapig csak boxban alszik éjszaka, mert igenis szokja meg h éjjel nincs mászkálás, randalírozás, semmi, alvás van.

Szóval: a megoldás a fárasztáson kívül, box. Annyira úgysem tudod mindig kifáraztani h 8 órát aludjon egyhuzamban, ellenben minél többször csinálja ezt, annál inkább már rossz szokássá fog alakulni, mintsem a mozgás hiányává.

2013. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

este vidd el sétálni fárazd le alaposan,akkor aludni fog :D


egyik kutyánk volt olyan,hogy nagyon sokat járkált éjjel,nappal persze aludt..este 8 kor levittük lent voltunk 1 órát alaposan megfuttatuk és egész éjjel aludt ezt 1,5 hónapig csináltuk utána rövidítetünk sétán..de azóta nincs gond..szerintem elfogadta,hogy éjjel aludni kell..meg hát idősödött azóta akkor még kölyök volt,most 2 éves..

2013. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!