Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen elvihető mopsz kiskuyta?

Ingyen elvihető mopsz kiskuyta?

Figyelt kérdés
szeretnék egy ingyen elvihető mopsz kiskutyát ajándékba.Van 2 kis tesóm és nagyon örülnénk neki! sajnos megvenni nemtudjuk,ezért örülnénk,hogyha valaki el tudna nekünk egyet ajándékozni!

2013. máj. 24. 13:12
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem értem, hogy az oltást, ivartalanítást, etetést miért kell összetéveszteni a vételárral.

Aki tenyésztő, az vállal garanciát az egészségre stb, de tele van az internet az úgynevezett szaporítókkal, aki abból csinál pénzt, hogy a kutyája fialjon. Kedves első válaszadó: akkor nekik nem játékszer a kutya????

Én mindkét kutyámat ingyen kaptam, olyan emberektől, akik otthont szerettek volna nekik találni és nem hasznot húzni belőle. És képzeljétek mindkét kutyának megvolt minden oltása, volt normális fekhelyük és étel a kicsi szájukban és ami fontosabb: szeret teljes környezetben éltek.

Én sem adnék ki 50 ezer forintot egy kutyáért alaphangon, csupán azért, hogy tömjem más zsebét.

Kedves kérdező, tényleg nézd meg a PugRescueHungary oldalát a face-n vagy a neten. Náluk környezettanulmány van, örökbefogadási szerződést kell aláírni, de legalább nem a haszonra hajtanak, hanem hogy otthont találjanak a kutyáknak!

2013. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Doiszka109 válasza:
13%

Nem azért mondom de, ez annak szól aki az mellett áll hogy muszáj pénzért MEGVENNI EGY KUTYÁT ez szerinte

szerintem nem csak szánalmas de szomorú tény is hogy a mai világban pénzért adnak egy életet...

De a kérdezőnek..: facebook menhelyeken keresgélj ott nagyobb szerencséd lesz ;)

2015. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!