Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért futnak a kutyák néha...

Miért futnak a kutyák néha behúzott fenékkel farokkal eszeveszett gyorsasággal? :D

Figyelt kérdés
ma egy kicsit játszottam vele és beszéltem hozzá érdekes hangsúllyal és elkezdett magától futkározni körbe körbebehúzott fenékkel farokkal .... mintha egy kicsit megzakkant volna..:D

2013. máj. 24. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Boldog.. :)
2013. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örül és mozgásban vezeti le. Megveszik úgy örül, szokták mondani. Az én goldim is csinálta, amikor még fiatal volt.
2013. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Boldog! :D
2013. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na jó tudni..:D köszönöm a gyors válaszokat
2013. máj. 24. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
A behúzott farok pont az ijedtséget mutatja.
2013. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
játék közbe, ha annyira fut, akkor begörbíti a farkát az egyensúly miatt. Ennyi. Akkor nem az ijedség az ok....,.
2013. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Enyém is pont így csinál:)) Úgy fut ilyenkor, tiszta extázisban van:) Aztán várja, hogy utánafussak, és nekiállunk kergetőzni:)
2013. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van, ilyenkor kergetőzni akar, kergesd meg, aztán meg ő kerget meg téged.
2013. máj. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Puskagolyózás! :) Mi legalábbis így hívjuk. Túlcsordul a kis szívében a sok boldogság és életöröm, és valahogy le kell vezetni. Ilyenkor szoktam neki mondani, hogy "Elkaplak!" és toppantok, mire rohan még két kört, míg a nyelve földig nem lóg. :)
2013. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt szokta csinálni, örül, hogy futkározhat egy kicsit.
2013. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!