Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok David De Gea-ról...

Mit gondoltok David De Gea-ról? Szerintetek igaz amit Neuer mondott róla hogy ahogy elnézi hogy amilyen gyorsasággal fejlődik 3-5 éven belül ő lesz az új Van der Sar illetve Casillas?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 15:25
 1/5 SSanchez ***** válasza:
Kiváló kapus:) Nem kell hasonlítgatni a játékosokat, védelem nélkül egyik sem ér semmit.
2012. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. De Gea a messziről jött lövéseket jól védi és lábbal is nagyon jól véd. Viszont a kijöveteleknél még mindig vannak gondok de sokat javult már.
2012. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem szoktam gyakran united meccseket nézni, de szerintem 3-5 év se kell hozzá.


az, hogy gyengébb a kijövetelekben meg spanyol betegség. casillas, valdes, reina... mindnek vannak ilyen gondjai, pedig sokkal idősebbek. Csak a spanyol ligában ez nem mutatkozik meg. A PL-ben sokkal gyakoribb, hogy a kapusnak játékba kell avatkoznia kifutásokkal.

De ahogy láttam idén eddig a bl-ben, szerintem már sokkal jobb ebben mint amikor a mu-ba került.

a brazil vb-n már ott lehet a válogatott padján, 2016ban pedig akár kezdő is lehet majd. Casillas akkor már 35 lesz és be kell vallani hogy az elmúlt hónapokban jóval gyengébben teljesít mint ahogy fénykorában.

2012. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Casillas most hullámvölgyben volt, de már az utóbbi hetekben rá jellemző bravúrokat is bemutatott. Ha ő rosszabb formában van, még úgy is jobb kapus, mint Valdes. De Gea-nak pedig szurkolok, ő a következő nemzedék kapusa. Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket.
2012. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlen szemelte ki Ferguson Fiatal még, fejlődik ez biztos. Viszont nekem kicsit vézna legalábbis a többi kapushoz képest. De mjd az öreg Ferguson megoldja, érti Ő a dolgát.
2012. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!