Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a kedvenced?...

Melyik kutyafajta a kedvenced? Miért az?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődnék, hogy kinek mi a véleménye...Ha nem a fajtatiszta kutyákat szereted, akkor légyszíves mondd el, milyen típusú keverék a kedvenced?

Milyen kutyád van?


2009. okt. 4. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Spániel.Spániel kutyusom van,nagyon szeretem:)Aranyos,nyugodt,ragazkodó,játékos.Egyszóval a legtökéletesebb kutya a világon:)
2009. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Mopsz. Imádom őket, a cuki kis pofijukat, és a természetüket: játékos, hűséges, barátságos, de lusta :-)
2009. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
A kedvencem a bull terrier. Annyira édes kis lópofája van és olyan intelligens, barátságos. Mig családi házban laktam egy német juhászom volt őt is imádtam. Most hogy panellakó lettem, kutyát nem akarok de van egy orientális peterbald sziámi cicám akinek szintén olyan a koponyafelépítése mint a bull terriernek :)
2009. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Skótjuhász. Azért, mert egész picikoromba is volt skótjuhászom, aztán mégegy, és most is van egy, szóval ez már nálam tulajdonságnak számít :)
2009. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Mudi. Azért mert ilyen az első kutyám és beléjük szerettem. Szépek, különlegesek, nem tucatkutyák, magyarok, egyik legokosabb fajta a világon, feltétlenül engedelmesek, egygazdásak nem szeretnek minden embert, megvédenek, rettentően ügyesek, nagyon erősek (testileg, lelkileg, saját magukhoz viszonyítva, de több esetben más kutyákhoz képest is!) és még sorolhatnám!

A másik kedvencem a dobermann. Három mudim van és ha önálló leszek akkor lesz dobermann is. Azért szerettem bele, mert szeretem, ha egy kutya nem néz ki cukikának (szóval kemény kívül is), és mert okos, erőt sugároz és magabiztosságot. Lógó füllel, hosszú farokkal épp ezért nem tetszik, mert úgy egy ártalmatlan kopónak vagy kövérebb agárnak látszik...

Egy másik még a kaukázusi. Olyan nem szeretnék, mert tuftommal nem lehet vele annyira kutyázni (kutyaiskola, versenyek). De imádom a tulajdonságait (nagy szőr, magabiztosság, idegenek nem kedvelése).

2009. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

A Golden Retriever!

Azért mert okos,szép,jó házörző,barátságos,csupa szív kutya!

2009. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Hosszú szőrű collie. Hogy miért? Csak rá kell nézni az édes hosszú pofijára, gyönyörű bundájára, óriási eleganciát sugároz. Aktív, játékos, de mégsem olyan munkamániás mint egy border. Egyszóval tökéletes kutya.
2009. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Németjuhász!okos, szép, dinamikus, kemény-szelíd, odaadó és játékos.Tekintélyes,örző-véső, gyengéd! hirtelen ennyi
2009. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Amerikai akita,kaukázusi juhász,skót juhász,berni pásztor,husky! nekem ezk a kedvenceim.Ezek közzül idáig 1 skótjuhászom volt(11 éves volt és meghalt:()Most kaukáusi juhászunk van:) nagyon imádjuk, de beszeretnék szerezni 1 amerikai akitát!!:D:D
2009. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a labrador retriever volt, addig amíg nem kaptam egyet élőben! :D
2009. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!