Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a kedvenced?...

Melyik kutyafajta a kedvenced? Miért az?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődnék, hogy kinek mi a véleménye...Ha nem a fajtatiszta kutyákat szereted, akkor légyszíves mondd el, milyen típusú keverék a kedvenced?

Milyen kutyád van?


2009. okt. 4. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
cocker spániel. kettő is van :) hát a mérete miatt is, a kis kutyákat nem annyira kedvelem, a nagyok szerintem félelmetesek... tetszik a színe, tetszik a lógós füle, és persze a temperamentuma is... úgy jó, ahogy van :)
2009. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egy igazi kutyabarátom volt,aki tacskó németjuhász keverék volt,és minden szinten imádnivaló,értelmes lény (volt).Semmi probléma nem volt vele soha,még a nagydolgát is az udvaron kívűl végezte (kiugrott a kerítésen,majd visszajött),pedig sose tanítottuk erre.Komoly volt,de játszani is lehetett vele.Aztán volt egy Írszetterünk,aki szintén nagyon aranyos volt,csak túl pörgős.Én minden kutyát imádok!Fajtán belül is találkoztam,teljessen más természetű kutyusokkal.Ha csak a külsejüket nézem,akkor talán az orosz agár a legszebb,a mopsz pofiját imádom,a border collie is nagyon megfog,a kis olasz agár is nagyon ari,vagy a Groenendael is csodaszép...na meg az összes többi. :-)
2009. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
74%
Van két magyar vizslám,akiket nagyon szeretek és ebből adódóan a vizsla a kedvencem...mert értelmes,okos,szófogadó,ugyanakkor játékos...igaz,kölyökkorukban szerettek mindent szétrágni (a kan néha még most is),de amit utána művel,szavakkal kifejezhetetlen...tudja,hogy ő a bűnös,és olyankor szép lassan lefekszik,a mancsát pedig a fülére teszi (pedig soha nem bántottam semmiért)... :) Imádom őket! Nem rég született 9 pici vizsla is,de sajnos ők már más gazdiknál vannak...pedig kész káosz volt 11 vizslával foglalkozni egész nap,de ez a káosz mindennél többet ért nekem :)Fáj a szívem még most is értük :(
2009. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
magyar vizsla. de nyilván mindenkinek a sajátja. :)
2009. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
alaszkai malamut..leírhatatlanul szépek és kedvesek.
2009. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
spániel:) mert nekem is van egy, és őt úgy szeretem ahogy van:) okos, ragaszkodó, hűséges, pajkos, játékos, elragadó és eszméletlenül cuki:D
2010. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!