Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis/közepes testű...

Milyen kis/közepes testű kutyák vannak, amik nem ugatósak?

Figyelt kérdés
Panelbe, ez az elsőszámú érv. Aztán tovább szükíteném a kört persze, utánaolvasnék a többi jellemzőjüknek is, de ez a legfontosabb.
2013. máj. 25. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Az h ne ugasson az nevelés kérdése.
2013. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem törpe uszkárom van, sosem ugat a lakásban.

Illetve egyszer előfordult, hogy álmában felvakkantott. :)

Mindemellett nagyon jól alkalmazkodik mindenféle életkörülményhez, mind az aktív, mind a passzív életmódhoz. Egy öreg néninek és egy sportos fiatalnak is jó társa lehet. És nagyon könnyen tanítható, ő a 2. legokosabb fajta. Csak ajánlani tudom. :)

2013. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon fajtafüggő de beagle-t ne mert vadászkutya révén nagyon hangosan és több fajta hangon tud ugatni.
2013. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tacskó ugatós tapasztalat.
2013. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szóval olyan nincs, ami kifejezetten nem ugatós, de olyan van, amelyik kifejezetten ugatós... :)


Köszi a válaszokat.

2013. máj. 26. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az uszkár nem ugatós. Más uszkárosok is ezt mondják, nem csak én. Persze azért nevelni is kell hozzá természetesen.
2013. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk staffink van, szavát nem hallani, ha csöngetnek, akkor vakkant egyet, vagy inkább morog.
2013. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beaglem van, és egyáltalán nem ugat sokat.Sőt, igazából nem is ismerek olyan beaglet, ami sokat ugatna.

Bár mivel eléggé hiperaktív, lakásba tényleg nem a legjobb megoldás.

2013. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!