Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Szülinapomra , szeretnék kérni egy kutyát.Nem szeretnék egy nagy testű kutyát.Kertes házban lakunk és van egy kis kertünk.Egy olyan kutyát szeretnék ami tanulékony , és nem egy ember ölő mint például a pitbull,bullterrier.15 éves srác vagyok .Rövid szőrű kutyát szeretnék .Kérlek szépen titeket segítsetek rajtam. Köszi!

2013. máj. 19. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a pibull és a bullterrier egyáltalán nem ember ölő!!!


vizsla?

boxer?

2013. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom a Boxer egy harci kutya , nekem annyira nem tetszik. A vizsla meg nagyon nagy mozgás igényű.

Tudsz még ajánlani?

2013. máj. 19. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne ragaszkodj fajtatisztához akkor, keverékek is ugyanolyan gyönyörűek ha nem szebbek,ugyanúgy szeretnek,és ugyanolyan okosak is. Csak meg kell találnod a személyiségednek legmegfelelőbbet. És nem is kerül a vételáruk 100 ezer ft-ba,csak ivartalanítási és oltási költségek.

itt össze van foglalva pár menhely kutyái:


[link]


meg

www.ebtelep.hu


vannak kölykök is.

2013. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Néztem a kutyákat. De attól félek ,hogy azok a kutyák már nem taníthatók. Amelyek meg kölyökkutyák és kint tarthatóak azok számomra nem szépek.Tudsz még valamit ajánlani?
2013. máj. 19. 17:14
 5/11 Foranimals válasza:
német pincser, angol bulldog, francia bulldog?
2013. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kinti lenne a kutya, vagy lenne bejárása a házba?

naponta mennyi időt tudnál szánni a sétáltatására,nevelésére ? Nyugodt vagy inkább aktív természetű legyen?

2013. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kint lenne a kutya de ha jól tudom a törpe pincser és a Francia bulldog se lehet kint se télen se nyáron.
2013. máj. 19. 19:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Lenne időm vele foglalkozni.Lehetne aktív de a nyugodt természetűeket is kedvelem.
2013. máj. 19. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Minden kutya tanítható, akàrmennyi idős is. Egy felnőtt 1-2éves kutya sokkal nyugodtabb mint egy kölyök és még bőven taníthatóak.

Egyébként nem tudom honnan szeded ezeket a harci kutyás hülyeségeket...csak olyat írtál szinte ami egyáltalán nem igaz.

Egyébkènt kutyát nem a külleme alapjàn választunk. Figyelembe kell vennünk a kutya tulajdonságait, személyiségét ès a legjobban hozzánk illőt kell vàlasztanunk.

2013. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Számomra a kutya belső tulajdonsága is számít de nem tetszik nekem a bullterrier . Mindenkinek megvan az ízlése.
2013. máj. 19. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!