Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt mar nektek ilyen h a...

Miss Huuuha kérdése:

Volt mar nektek ilyen h a kutyátok fura, fulladozo hangokat adott ki?

Figyelt kérdés
Hali! A kutyám mostanában sok fulladozo hangot adott ki az orrán keresztül :( ezek az alkalmak rohamok ám fordultak elő, általában 10 mp ig tartottak, nem többig. Az állatorvos nem tudott mondani semmit :( Tudja valaki mi lehet a baja? Mit tehetek ellene?

2013. máj. 25. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém elég nyomott orrú így ha felgyülemlik a könnycsatorna és nyelőcső között a váladék sokszor ad ki ilyen hangot még rángatózik is hozzá mintha nem kapna levegőt. Ilyenkor nyugtatgatom,megveregetem a hátát és hamar elmúlik.

Én már hozzászoktam.

2013. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A palotapincsim néha megáll és elkezd röfögni mint egy kismalac. Mikor végzett vele minden megy tovább. Mindenki megszokta már, hagyjuk hogy kiröfögje magát aztán megy tovább az élet.
2013. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj az enyém is szokott ilyeneket kiadni evés után.
2013. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvinném egy szív uh-ra.
2013. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!