Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4 hónapos német juhászkutyám...

A 4 hónapos német juhászkutyám az orrát a számba dugta véletlen! Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
nedves volt és hideg ? láttam már hogy ürüléket nyal/szaglássza , valamint kutya ismerkedésnél is használja az orrát. annyit tettem hogy kiöblíttetem a számat mert mást nem tudok tenni . Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 25. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. :) Ha ennyitől baja lehetne az embernek, akkor én már a sok kutyapuszitól halott lennék.
2013. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi! első mondatnál amúgy -? :)
2013. máj. 25. 23:00
 3/7 A kérdező kommentje:
ja amúgy megvan minden oltása a veszettséget kivéve amit majd 1 hét múlva kap na meg féregtelenítve is 12 hetes korában volt utoljára
2013. máj. 25. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a nagyon kicsi cicám konkrétan bekukucskált a számba, mikor ásítottam :D de semmi bajom azóta se. Pedig volt már vagy 2 éve. Szerintem ne aggódj! :)
2013. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férgek?
2013. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol, teljesen felesleges neked kutyát tartani.
2013. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A múltkor elaludtam a kertben és a macskám beleszart a számba.Lehet bajom tőle?:)
2013. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!