Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kölyök,6 hónapos,...

Labrador kölyök,6 hónapos, aludhat kint éjszaka? Nappal az udvaron van, éjszaka még a lakásban. Ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem szobakutyának tartod, szerintem kint a helye. Az én kutyám 7 hetes korától, amióta hazahoztuk kint lakik éjjel-nappal, most 4,5 hónapos, és soha semmiféle problémája nem adódott ebből.
2009. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lesz könnyű kiszoktatni.... :-P


Persze, kint a helye.

2009. okt. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem maradhat bent?

Az enyém felnőtt már és nagyon jól érzi magát hogy legalább éjjel a falkájával lehet.

2009. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Nyilván sírni fog egy darabig, de ha kint szeretnéd tartani,éppen itt az idő a szoktatáshoz.Minél tovább vársz annál nehezebb lesz.
2009. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem az enyém a kutya, hanem apukámé, egy udvarban lakunk, nekünk van egy 5 éves óriás snacink.

Imádja a két kutya egymást, de apuék féltik a kicsit és nem akarják éjszakára kitenni.

Szerintem így nem fog hozzászokni a szervezete a hideghez, legközelebb csak jövő tavasszal fogják tudni kirakni.

Egyébként nappal is úgy alszanak összebújva, gondolom éjszaka sem lenne másképp. :)

2009. okt. 5. 11:07
 6/6 Fingkirály ***** válasza:
Mi a mienket bevallom, elkényeztettük, ha akar, akár az ágyunkon is alhat...De ettől függetlenül imád kint lenni. De éjjelre jön és ott alszik velünk. Nem is nagyon tudnék már én sem úgy aludni, hogy nem hallom a kis szuszogását (meg néha azt az irtózatos horkolást, amit levág :P)
2010. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!