Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen kullancs lehetett a...

Ez milyen kullancs lehetett a kutyámban?

Figyelt kérdés
dús szőre van és nehezen lehet észrevenni a kullancsot.. kiszedtem mostanában belőle többet is, viszont most vettem észre, hogy volt benne egy fura kullancs is.. olyan mintha megszívta volna magát de rendesen mert nagyon nagy volt, de mintha vissza is lövelte volna mivel olyan volt.. nagyon sötétbarna és olyan "gyűrött" testű, mint aki visszalövelte a vért.. pedig nem nyúltam hozzá nem piszkáltam.. mikor észrevettem rögtön kiszedtem belőle és fertőtlenítettem.. milyen kullancs volt ez?? fertőzött? vagy mi?? lapos is volt meg... nem tudom de nagyon aggaszt!!!! pénteken voltam vele dokinál más dolog miatt, akkor kapott kullancs elleni szert, amit a nyakára csepegtetett a doki.. de akkor már benne lehetett, mert nagyon megszívta magát.. aggódom.. tapasztalatok, ötletek??
2013. máj. 13. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és fáradékony és rossz kedvű pár napja a kutyám, de enni eszik sokat, van étvágya.. figyeljem a helyét? idegs vagyok nagyon...
2013. máj. 13. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyeld a helyét.. írd meg mi van vele.. ha úgy van akkor vidd el állatorvoshoz. háát.. lehet hogy fertőzött volt.de azért hátha nem ;)
2013. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most néztem, hogy nem rózsaszín az ínye ahogy szokott, hanem piros.. mitől lehet???
2013. máj. 13. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Babéziánál sápadt az íny.
2013. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!