Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő alatt szokja meg a...

Mennyi idő alatt szokja meg a kutyám az új helyet?

Figyelt kérdés
Eddig anyuéknál lakott kiskora óta, most lesz 10 éves! Otthon nem annyira volt foglalkozva vele, inkább a kisbabával foglalkoztak! Mivel cukorbeteg lett, meg emlődaganata is van, így magunkhoz vettük a párommal! Ide jár már orvoshoz! Szombat óta van itt, de nem igazán találja a helyét, csak akkor van nyugton ha én is ülök, ha kint vagyok a konyhában ott áll mellettem! Megfogja szokni az új helyet? Itt jobb helye van, van udvar és többet van vele foglalkozva! Mennyi idő kell hozzá?
2013. máj. 27. 09:09
 1/4 Vizéli László válasza:
Biztos hamar megszokja. A kutya az emberekhez ragaszkodik. A macska ragaszkodik a helyhez :)
2013. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max .2 hét alatt megszokja .Jól tettétek,és biztos több időtök van rá,hogy magatokhoz vettétek .De azért gondolom otthon is kapott szeretetet .. az meg,hogy most (mint olvasom kisbaba van a családban) kicsit hátrébb szorult (nem akarok bántó lenni,nekem is van kutyám és kisgyerekem is ) természetes ,nyilván most a baba az első .Itt most nem azt mondom,hogy a kutyát le kell sz...ni ,de anyudéknak sem tehetsz szemrehányást ,amiért az unoka az első .
2013. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szemrehányás volt, természetes hogy a kicsi az első! :) Csak szegénykémnek rossz hogy már nem ő van a középpontban! Jobb lesz itt neki, többet tudunk vele foglalkozni, csak zavaró hogy ennyire nem találja a helyét!

Köszi a válaszokat!

2013. máj. 27. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
:-) .. ne aggódj,alkalmazkodni fog hozzátok ,természetes,hogy fura neki ez a helyzet ,öreg fát nem könnyű átültetni....de nem is lehetetlen ;) !
2013. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!