Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kennelben tartja a nagytes...

Aki kennelben tartja a nagytestű kutyáit és sosem viszi sétálni az állatkínzás nem?

Figyelt kérdés
3 nagytestű, felnőtt boxerről van szó, éjjel-nappal kennelben tartva,soha nem szokták sétálni vinni őket, kiengedni sem nagyon merthogy rossz a kerítés.Sétálni azért nem viszik mert húznak és nem lehet velük bírni.Állatorvoshoz viszont járni kell velük rendszeresen, mert betegesek.A kutyákon látszik, hogy csupa energiabombák, az egyik fel és alá járkál állandóan rossz nézni.Olcsó, gagyi tápot kapnak meg vitaminokat.Ja meg a maradékot ha van.

2013. máj. 27. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tehetsz névtelen bejelentést állatvédő szervezetnél, ők kimennek ellenőrizni, elbeszélgetnek a gazdával és még, haj jogilag mindent rendben is találnak, meglehet, hogy tudna a tulajdonosra hatni!

2013. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szandra!60 nm-nél tuti kisebb jóval.Szemre kicsinek tűnik, meg nem is látom ezeket a kutyákat csak nagyon ritkán csak mindíg eszembe jutnak, mert nekem is van kutyám és jóban is vagyok a tulajokkal.
2013. máj. 27. 15:13
 13/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálok rájuk hatni én elsőnek, mert eddig nem akartam beleszólni a dolgukba.
2013. máj. 27. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!