Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor is váltsak jobb tápra...

Akkor is váltsak jobb tápra ha a másiktól tökéletes a szőre és széklete?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy olcsóbban tudnék venni bármilyen, jobb minőségű tápot, ami gabonamentes is. Vettem is már.

Viszont a legjobban a Royal Canintól nézett ki.


2013. máj. 27. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is etettem royalt tényleg jól nézett ki. Viszont rengetek volt a kaki. És nem volt olyan energikus a kutya mint amúgy.. persze ez utóbbit lehet csak belemagyarázom.
2013. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél spórolni, akkor válthatsz nyugodtan, de ha ez nem szempont, akkor szerintem nem érdemes arról váltani amivel elégedett vagy. Minden kutyának más jön be. Én pl esküszöm a Brit-re, közben más kutyájának meg híg tőle a széklete.
2013. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sportolok vele, kistestű társasági kutya. Széklete attól volt a legkevesebb.
2013. máj. 27. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Akkor szerintem nem érdemes váltani. :)

2013. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem probléma a sok gabona?
2013. máj. 27. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megeszi a kutyád, és bevált nem biztos hogy kell váltani, ha meg tudod fizetni. Tény, hogy olcsóbban is kapsz royal caninhez hasonló tápot. Nem jó a túl sok gabona, de ha nem gabona van benne, akkor szója, vagy rák keltő anyagok, nem olyan rég találtam egy kimutatást, hogy melyik tápban milyen anyag van. (És itt premium tápokról beszélek, eukanuba, royal, hills,stb..)

Mi szoktuk váltogatni , annak ellenére ,hogy azt mondják nem szabad, de a mi kutyánk kb 2 hónap után ráun a halas tápra, és nagyon nehéz beleerőltetnem. Ilyenkor kap egy másik ízűt, amit fél perc alatt bepuszil. Milyen tápot szeretnél neki amúgy venni a royal helyett? És milyen kutyusod van?

2013. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Taste of the wild. Már rendeltünk, de nem igazán ízlett neki, és nem volt jobb mint a Royal.

Vagy Acana-ra, de abban van gabona. Olyat is evett már, de az sem volt jobb.

Palotakutyám van.

2013. máj. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!