Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 hónapos yorkie kan...

A 10 hónapos yorkie kan kutyám, miért pisilt az ágyra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tisztel és azt hiszi ő a falkavezér.
2013. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
10%
Egy 10 hónapos(kölyök)kutyánál ez még teljesen normális,előfordul sajnos.:) Az én kutyám is 1 éves koráig az ágyba pisilt egyszer-egyszer. Bizony le szídtam érte,mert az ágyba semmilyen körülmények közt nem pisilünk,kivéve,ha beteg,de gondolom makk egészséges a kutyád.
2013. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Feküdtem, néztem a tv-t. Egyszer csak odajön hozzám, és remeg mint a kocsonya. Meg láttam rajta, hogy valami rosszat csinált. Felültem az ágyra, körülnéztem, és akkor megláttam a pisifoltot.
2013. máj. 27. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne engedd hogy oda pisiljen. Az egy dolog, hogy még nem felnőtt kutyus, szóval ha nem bírja tartani nem gáz, de ne az ágyra pisiljen, hanem a fürdőszobába, vagy ahova kiskorába szoktattátok. Ágyba , vagy ami a tiéd oda semmi kép sem pisilhetne
2013. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az h 10 hónapos kutya nem tudja tartani... ugye senki nem akarja kinevettetni magát, és azt mondani h ez tényleg normális??? Akkor ott, annál a gazdinál is nagy bajok vannak, csak épp másképp nyilvánul meg, esetleg nem is zavarja és ezért észre sem veszi... mert ez általánosságban igaz, h az embereket a kutyájuk nem megengedhető viselkedése addig nem szokta zavarni amíg nekik személy szerint nem okoz kellemetlenséget.


Nézz utána a falkavezérségnek. Ráadásul gyanítható h a kutyád egy ideggyenge példányocska aki a vezetői súly miatt állandó stresszben él, és ami komoly belső feszültséget okoz benne... nem véletlen remeg.

2013. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyeld pár napig, ha nincsenek orvosi gondjai, és nem ismétlődik meg a dolog (lehet h megijedt és eleresztette a hólyagját), akkor lehet gyanakodni falkavezérségi kérdésre. De azt több módon is látod, ha a kutyád nem tisztel, nem csak ebben nyilvánulna meg.
2013. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszi ő a góré!!!
2013. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!