Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkshire terrier kutyám 5...

Francc kérdése:

A yorkshire terrier kutyám 5 hónapos 1 kg 8 dkg súlyú. És fiú vagyok. Szerintetek gáz egy fiúnak Yorkshire terrier? Vagy ha ennyi kiló és 5 hónapos az szerintetek megfelel? És nem gáz hogy Yorkshire terrier kutyát sétáltatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Csak ne úgy sétáltasd, mint egy macskát, hanem mint egy kutyát.

Ez a legtöbb embernek, köztük magukat macsó férfiaknak tartó férfiaknak is óriási nehézségeket okozó feladat.

A legtöbb ember nem is képes rá.


Szóval a séta minőségén sok múlik. Bizonyos tekintetben egy yorkit nehezebb jól sétáltatni, mint egy berni pásztort.


Ha neked sikerül, az nem gáz, hanem a hozzáértők szemében nagyon is tiszteletre méltó.

A nem hozzáértők meg ne érdekeljenek.

2013. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az exemnek fiú létére bolognese kutyusa van, és imádja a cicáit. Már miért lenne gáz? Nincs olyan, hogy fiús vagy lányos kutya. Sőt, szerintem kifejezetten vonzó amikor a fiúk dédelgetik a csöpp kis kutyájukat. Érző lélekre vall.
2013. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nem gáz, a lányok szeretik a kutyákat ;)
2013. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, ha normálisan neveled. Legyen szófogadó, és akkor senki egy rossz szót nem fog szólni.

Én legalábbis imádom, ha egy pasinak kistestű kutyája van, és látom, hogy szereti, és foglalkozik vele. Nem kell csak azért nagytestű kutyát választani, mert az menőbb.


28/L

2013. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Hát ne haragudj meg, de szerintem gáz. Egy férfi legyen férfias, ebbe beletartozik, hogy nincs yorkija, nincs rózsaszín pólója, nem jár szoliba stb. Múltkor is találkoztam egy szolis, felfújt "szépfiúval" aki a bichonját sétáltatta, mikor utolértük őket a kutyámmal páni félelemben ölbe kapta a pamacsot, hát kinevettem, kicsit rosszul érintette a dolog :D Én teljesen ki vagyok attól, hogy mostanában a férfiak nagy százaléka cicafiú és lányos dolgaik vannak. Teljesen el fognak tűnni a férfiak vagy mi van?? :/
2013. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Firestorm ***** válasza:

Szomorú,hogy a férfiasság nálad a kutya méretében jelenik meg.

Abszolút nem gáz,ha yorkit sétáltatsz.Attól nem leszel tökösebb,hogy egy rotit viszel és attól sem leszel kevesebb,ha yorkik :)

2013. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Most őszintén...szerinted véletlenül merült fel a kérdezőben a kérdés? Nem. Azért mert van alapja. Nem pont a kutya mérete a lényeg. Lehet kiskutyája egy pasinak, lehetne akár foxi, jagd, jack russel stb. De ne yorki, meg bichon könyörgöm...Nagyon fel tudom húzni magam, amikor arról van szó, hogy egy férfinak nőies dolgai vannak. Nem akarok senkit megbántani, de nem tudom visszafogni magam. Bocsánat.
2013. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Firestorm ***** válasza:

Mitől nőies kutyák?Gondolom tisztában vagy vele,hogy a yorkikat mire alkalmazták régen.

Nálunk is van egy nagy kigyúrt pasi egy yorkival,nem kapkodja fel,ha jön egy másik kutya,sőt vizsgája van a kis yorkinak.Nincs felöltöztetve a kutya télen ruhákba,semmitől nem lett nőiesebb a szememben az a férfi.

2013. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kérdés valószínű azért merült fel benne, mert az emberek előítéletesek, már a yorkikkal is, hát még akkor, ha fiúnak, férfinek van. Egy férfi legyen férfias, ebben igaza van az egyik válaszolónak, engem is az agyvérzés kerülget, amikor cicanadrágba öltöznek meg hasonlók, szinte már nőnek, de nem attól lesz férfias, hogy milyen kutyája van. Mindenki válasszon olyan kutyát, ami hozzá illik, nem divatból kell kutyát választani, mert az "áll jól" meg olyan férfias, utána meg kiderül, hogy egyáltalán nem hozzá való, aztán megkeserítik egymás életét. A súlya attól függ, hogy mekkora a kutya, meg te látod, hogy kövér-e vagy soványabb, de szerintem így látatlanban jó.
2013. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő.Szerintem nem ott dől el a férfiasság hogy milyen kutyája van valakinek meg hogy szolizik e vagy nem.Bennem azért merült fel a kérdés mert a sok "pláza cica" a yorkikat kis táskában sétáltatják,de így belegondolva ha jól van megnevelve akkor nincs is vele semmi baj.Elég szomorú hogy szerinted az nem férfi aki kistestű kutyával,rózsaszín pólóba jár.Meg ahogy írták a kutya az kutya,nincs nőies férfias kutya.Tegnap egy csajszit láttam Amerikai Bulldoggal. És gratulálok hogyha neked itt nyílvánúl meg a férfiasság.
2013. máj. 6. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!