Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyátoknak már fordult ki...

Ti kutyátoknak már fordult ki a körme?

Figyelt kérdés

Szombaton labdázás közben a kutyánk lefeküdt hirtelen és a lábát emelte,oda mentünk láttuk,hogy a belső körme(nem a farkaskörme!) kifordult...nagyon csúnya látvány volt..hazamentünk hívtuk a dokit,az orvosunk miattunk a rendelőbe is bejött..viszont amíg a doki készülődött,hogy beköti stb addig addig mocorgott a kutyánk,hogy vissza állt magától a körme.A doki bekente vmi krémmel,kapott fájdalomcsillapítót és be is kötötte..


már rálép vasárnap óta a lábára a kötést is levettük,jól van..viszont félünk,hogy újra kimehet..


szerintetek mennyi az esélye?


kicsit félünk vele labdázni,nehogy újra kiforduljon,bár akkor megcsúszott és azért fordult ki..


2013. máj. 27. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a farkaskörmével jártunk így, néhány nap alatt meggyógyult. Szerintem várjatok még 1-2 napot, aztán labdázhattok nyugodtan. De megkérdezhetitek a dokit is, az a tuti.
2013. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor el is felejtettük megkérdezni..


mi is úgy gondoltuk,hogy várunk pár napot..

csak annyira sok az energiája,de inkább várunk még..

2013. máj. 27. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, én is hülyét kaptam. Pedig csak 3 napig nem mozgott annyit mint szokott, de az 3. nap már olyan volt mint, mint akit sosem neveltek, annyira tele volt energiával, pedig alapvetően egy nagyon engedelmes kutya.
2013. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miénk is jól nevelt,de látszik,hogy a pórázos séta nem elég neki,többször húz azóta..nem baj még pár napot kibírunk:D
2013. máj. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!