Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó vagy Yorki?

Tacskó vagy Yorki?

Figyelt kérdés
A tacsikat jobban szeretem, de nem bírnám végig nézni hogy szenvedjen a gerince miatt. A második választásom a yorki lenne, de egy kicsit még idegenkedek vele, mert nem illik hozzám. Szerintetek melyik lenne jobb panelba. Mellesleg imádom a kutyákat ölben tartani, ölelgetni, de erre a tacsi nem igazán lenne alkalmas!

2013. máj. 28. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd jobban el a standard-et.

Ez van benne:

NAGYSÁG / SÚLY:

Tacskó (normál/standard): A mellbőség 35 cm felett. A felső súlyhatár kb. 9 kg.

Törpe tacskó: A mellbőség 30cm felett -35 cm-ig, legalább 15 hónapos korban mérve.

Nyúlász/Kaninchen: legalább 15 hónapos korban a mellbőség max. 30 cm.

2013. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dönci91 ***** válasza:
mondtam már,hogy elhiszem...annyira nem ismerem őket nekem csak drótszőrű és rövid szőrű tacskóm volt...de aranyos mind ...de az én tapasztalatom az,hogy a nőstény Yorkim ragaszkodóbb mint a 2kan tacsi...de ugye kutya függő ez is...a kérdező meg azt válassza amelyik közelebb áll hozzá :D
2013. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az tévedés, hogy az olelgetésre nem alkalmas :) Van egy tacskónk, aki ha csak leulunk egy pillanatra a lépcso szélére, belemászik az oledbe, és ottmarad, amíg le nem rakod :D Nagyon édes mind2 kutya. Bár a yorkie-t tobbet kell ápolni. Ha nem érsz rá az ápolásra, vagy sok lenne anyagilag a kozmetikus akkor tacsi :) Meg amúgy is azt írtad, hogy jobban szeretnéd a tacskót, szóval én a helyedben a tacsit választanám. De gondold végig, ha yorkie-t vennél, akkor megbánnád hogy nem tacsi lett? Vagy fordítva? Ezt magadnak kell eldontened :)
2013. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia én igazából megoldottam ezt a problémámat mert nekem Tacskó-Yorki keverékem van de sokkal több benne a Tacskó mivel az anyja tacskó volt.Ha nem találsz ilyen keveréket szerintem mindenképp a Tacskót válaszd mert nagyon okos az enyém két hete van meg és már szobatiszta és hallgat a nevére am meg szeret ölbe lenni.Nagyon intelligens kutya bár az igaz hogy nagyon makacs de valójában minden kutya az minden nevelés kérdése :)
2013. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tacsi. Nekem is az van és olyan okos és nagyon tud hízelegni. De viszont makacs és erős benne a vadászösztön. Ha kertben lenne lehet hogy (inkább biztos;-)) hogy felásná a kertet. Biztos hogy nem bánod meg.
2017. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!