Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy yorki-shitzu-tacskó...

Egy yorki-shitzu-tacskó keverék kutyus temperamentuma, személyisége milyen lehet?

Figyelt kérdés
Anyuka fajtiszta yorki,apuka shitzu-tacskó keverék. Ajándékba lehet elhozni,mindig i szerettem volna egy kis testű kutyust,de nem tudom,hogy ilyen három különböző jellemű kutya keverékeként mire számítsak.
2011. máj. 30. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi se. nem lehet tudni, hogy mit örökölt
2011. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen lehet. Az első találkozásnál annyit tudsz leszűrni (persze ha már min. 2 hónapos a kutyus), hogy visszahúzódó-e, félénk-e, vagy inkább eleven, kíváncsi, bátor. De ezekből még mindig nem lehet következtetni a jellemére.

Szerintem mindhárom fajta elég temperamentumos, de a jellem nem csak fajtafüggő, hanem egyedfüggő is.

2011. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én azt mondanám a tacskó temperamentumra jó esély van, mert nagyon erős jellemek :) Amúgy cukik lehetnek a kutyák
2011. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fene tudja. Vagy egy szörnyeteg lesz, vagy egy bújós öleb, vagy csak egy normális kutya. Akármi lehet belőle.
2011. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még soha nem láttam shitzú-tacskó keveréket, érdekes lehet, főleg, hogy még meg lettek a kölykök fűszerezve egy yorkshire-vel. Azt figyeltem, meg, ha puli keverék kutyák becsúsznak azok minden esetben a pulira ütnek, bármivel is legyen mixelve, de ebben az esetben, mivel már 2 mix az egyik valóban nem lehet tudni.

Ja és örülük neki, hogy fajtiszta a yorkishire, jól is néznénk ki ha macska vagy vadászgörény lenne.

2011. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!