Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskolába menjünk?

Melyik kutyaiskolába menjünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretném elvinni jövő hónaptól a kutyámat kutyaiskolába,de elég nagy a választék és tanácstalan vagyok.

Helyileg Gyálon lakunk, nem lenne rossz ha nem a világ másik végén lenne.

Amik szóba jöhetnek: vecsési kutyaiskola, a XVIII. kerületi suli, Cerberos suli, illetve a Népszigeti suli.

Mivel most is klikkerel tanulunk a kutyussal, meg egyéb okokból is a Népszigeti tükörmódszer a legszimpatikusabb, de a Cerberos filozófiája is tetszik. A többi suli honlapja nem túl bőbeszédű, viszont a vecsésin van flyball amit elméletileg a Golden retriever szeret.

Szóval nem egyszerű a kérdés...


2013. máj. 28. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg mindegyikben egy-két foglalkozást és döntsd el az alapján, hogy melyik a szimpatikus! Itt úgyis fogsz ajánlásokat kapni szinte mindegyikre, de nem az a lényeg, hogy másoknak mi tetszik, hanem hogy neked megfeleljen.
2013. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. nagyon jól írta az első. menj el mindegyikbe, beszélgess az oktatókkal, nézd meg hogyan működnek gyakorlatban a dolgok. így hamar el fogod tudni dönteni melyik a legjobb neked és a kutyádnak egyaránt. természetesen mások véleménye hasznos lehet, de szerintem se az alapján dönts. nagyon sok dolog befolyásolhatja ugyanis az ilyesmit. lehet hogy a gazda nem értette meg a lényeget, lehet hogy a kutya nem kedvelte az adott rendszert, sok minden lehet. akárhogy is, ha a "rozinak" nem jött be az egyik attól még nektek tökéletes lehet és ezt csakis személyes látogatás, beszélgetés alapján döntheted el.
2013. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hovarju ***** válasza:
100%
Én is ugyanazt tudom javasolni. Menj el a sulikba kutya nélkül és nézz végig egy-egy órát. Azt válaszd, ami a legjobban tetszik.
2013. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A XVIII. Kerületit ki ischagyhatod, jártam oda nagyon vacak.
2013. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nézd meg magad a foglalkozásokat, az alapján tudsz dönteni. Népszigetre ha mész, szombaton menj, mert most vasárnap vizsga lesz, ami szintén érdekes, csak nem látod magát a foglalkozást.
2013. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nézz végig pár foglalkozást 1-1 helyen, ezt tudom ajánlani én is!

Kérdés, hogy mi a cél?

Tükörsuliban inkább hobby kutyáknak tudnak segíteni szerintem. Veresen agility és frisbee magas színvonalon megy.

2013. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Végiglátogatom a sulikat és majd úgy döntök.

Az utolsó kérdező viszont egy érdekes dologra kérdezett rá, hogy mi a cél? Eleinte úgy gondoltam, hogy csak engedelmességi vizsgát szeretném megszerezni, de lehet hogy tovább megyünk és megnézzük az agility-t is meg a flyball-t is.

2013. máj. 29. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!