Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek pisilt/kakilt már...

Valakinek pisilt/kakilt már be kutyája a buszon?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély hogy egy 20 perc buszozás közben bepisil vagy bekakil? Mit kell olyankor csinálni?
2013. máj. 29. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
meg nem tudom hogy más kutyája csinálja e, de az enyém nem xarik mellém, vagyis emberek mellé. séta közbe is arrébb sétál vagy 10métert. ilyen alapon nem kakil buszon
2013. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, de hányt be:D Tapasztalt gazdiként (1 napja volt nálam életem első kutyája) jól megetettem a buszút előtt, nehogy éhezzen. Szerencsére volt nálam zacskó.
2013. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
hányni nekem is hányt már be, mert előtte jól bezabált fűből valószínűleg:D de nálam mindig van zsepi és zacsi, vagy ha tényleg utazni megyünk akkor rakok be babapopsitörlőt is:DDDDDD és akkor azzal pucolom fel. És még kölyökként se pisiltek vagy kakiltak be se buszra, se sehova. Előtte megvártuk, hogy elvégezzék, még a legkisebbel is, amikor pici volt inkább tényleg jó fél, háromnegyed órával hamarabb elindultunk, hogy biztosan pisiljen (akkortájt hoztuk el és rögtön el is kezdtük a szobatisztává nevelését, úgyhogy még nem teljesen tudta, mit kell kint csinálni, de biztosra mentünk) azóta meg mind a három alszik minden tömegközlekedési eszközön, vagy legalábbis fekszenek, legyen az 10perc vagy 2 órás vonatút :)
2013. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Majdnem napi szinten BKV-zom a kutyámmal, egyszer se volt ilyen, még az elején se. Attól kezdve, hogy szobatiszta a kutyus, csak olyan helyen jön meg az "ihlet", ahol füves terület van, a busz meg egy kicsit se hasonlít erre:)) Először én is féltem, de rájöttem hogy nincs miért - ha sokat ivott és már kell neki, maximum az első útja egy fához vezet leszállás után, de ennyi. Okosak, tudják tartani. Persze azért föl ne szálljatok többórás tartogatás után, előtte mindenképp pisiljen mert egészségtelen ha sokat tartogatja.
2013. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15:50es vagyok, mi rosszat írtam?:)
2013. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Tömegközlekedési eszközön soha nem volt pisi-kaki, de még behányás sem. Előző kutyám babéziás volt, doki imizolt adott, mondta, hogy hányás természetes...dokitól 5 percre lakó rokonhoz elsétáltunk, jó másfél órán át nem hányt...gondoltam, ha eddig nem, akkor már eztán sem fog...bejött a busz, felszálltunk, de már szálltam is le azonnal, mert azon nyomban öklendezni kezdett a kutya és persze hányt is...a megállóba :D


Kocsiba sikerült bekakkantania előző kutyámnak, mert hosszú út végén dugóba kerültünk, és gondoltam, még negyed órát kibír hazáig...hát nem bírt, Apu lábai közé intézte a dolgát az anyósülés elé :P


Tömegközin nincs ihletük dolguk intézéséhez, sem természetes talaj, se szag, ami pedig fontos lenne. Szobatiszta kutyák alapból nem csinálnak fedett helyre, max ha szagot éreznek...pl Fressiben már kutyám is akart pisilni, de tiltásra mégse :)

2013. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!