Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köszöntök az állataitoknak,...

Köszöntök az állataitoknak, ha találkoztok?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nekünk hatalmas udvarunk van tulajdonképpen 6 állattal (macskák kutyák). Mikor már rég láttuk egymást valamelyikkel akkor köszönök neki, a macskák meg ugye nem jönnek elém ha hazaértem, szóval majd ha meglátom valamelyiket az udvarban... :D
2013. máj. 29. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jahh :D
2013. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez csak természetes! :)
2013. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó szerintem még a szomszédaim (panel) is hallják ahogy sümpögök a kutyámnak mikor hazaértem. Olyan jó érzés hogy valaki ennyire örül nekem mikor belépek az ajtón:)
2013. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nem tudom miért raktam a kutyák kategóriába. :O Asszem a megszokás...
2013. máj. 29. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs kutyám de ha mamámhoz megyek mindig köszönök a kutyáknak macskának, elköszönni is szoktam tőlük ha elmegyek.
2013. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 klopusz ***** válasza:
Elinduláskor és hazaérkezéskor is mindig köszönök, nekem ez természetes, hiszen ő is köszön nekem.
2013. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyuszi is számít?:D. Mert kutyám, macskám nincs, de a törpenyuszkómnak mindig köszönök, amikor hazaérek:)
2013. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!