Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha találkoztok egy ismerősötök...

Ha találkoztok egy ismerősötökkel aki kutyával van, hogy köszöntök? :D

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogyha találkozok vmi ismerősömmel aki kutyával van mindig úgy köszönök h sziasztok :D Ugyanez van mikor elköszönök :D Nálatok hogy van ez? :D
2010. jan. 26. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
csak simán szia:) aztán még a kutyának is köszönök:)
2010. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Én biztos nem köszönnék kutyás embernek, hogy sziasztok. Ritkán előfordul, h. valaki, akit tegezek együtt emlegetek olyannal, akit magázok, és olyankor a "Ti" azért fura, a "Te és Ön" pedig körülményes. Remélem, világos voltam.
2010. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez tök jó, hogy sziasztok. Én például köszönök a macskámnak, ha hazaérek, ahogy ő is nekem a maga módján. Annyi örömöt okoznak nekünk az állatok, szerintem ezzel nincs semmi gond!

(Mondjuk ez nyilván csak közelebbi ismerősökre vonatkozik. Ha valakit magázok, nem mondom, hogy Jó napot kívánok, Manci néni! Szia Floki! :-) )

2010. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Változó...attól függ, milyen viszonyban vagyunk, ha olyan kutyás ismerősömmel találkozunk, ahol jóba vannak a gyerekek, meg mi is, akkor Sziasztok:), ha nem, akkor a gazdájának köszönök, ha a kutya odajön, akkor neki is:D
2010. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze én is csak a tegeződésre gondoltam :) Pl.: Lemegyünk és jön egy ismerősöm kutyával akit tegezek, és én kapásból úgy köszönök h sziasztok :D Én is imádom az állatokat, főleg a kutyókat szóval nekem természetes h őket is olyan szinten kezelem mint egy külön álló személyt és így köszönök neki is egyúttal :) csak kíváncsi vagyok h más h van ezzel :D
2010. jan. 26. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én a kutyának is köszönni szoktam, ez így természetes.
2010. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
90%

Ha jóban vagyok az illetővel, akkor külön köszönök a kettőnek: "Szia Juli! Szia Bundás!" és megsimogatom Bundást. Ha nem tudom a nevét, akkor "Szia kutyus!" Szeretek beszélni az állatokhoz^^

Ha nem ismerem az illetőt, és nem beszélgetek vele, akkor csak "Heló".

2010. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En pl ha valakit nem tegezek akkor ugy koszonok hogy csokolom irenke neni,szervusz bloki!!Csak siman!!!Raadasul most joejt is kivantam az allataimnak(az aztalnal esznek,es a magyarvizslak(3) a nappaliban alszanak,a macskak(2) a furdoben a gorenyem pedig a szobamban!!
2010. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

En is sziasztok, de ha dajni a kutya akkor meg ehet neki megeyszer szia Dendyke.

Amugy meg mint ahogy elottem is mondtak mar, jo napt kivanok stb es szia xy-ka :)

2010. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Szia
2010. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!