Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tüzel a kutyám?

Miért nem tüzel a kutyám?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva egy éves az Amerikai Staffordshire Terrierem és nem tüzelt még. Lehetséges h. én nem vettem volna észre (bár azt kétlem mert napi szinten foglalkozok vele)?

Vagy van ilyen h. ennyire későn érő legyen egy kutya?


2013. máj. 29. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy kb egy eves koratol ivarerett egy kutya, szoval a te kutyad nincs elkesve, lehet keson ero tipus is. Olyan 1,5 evnel kezdenem furcsanak talalni a dolgot.
2013. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsállom mert ugyan abból az alomból van egy ismerősömnek szuka kutyája és már egy 6-7 hónaposan betüzelt neki.
2013. máj. 29. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan alomtesókat ahol az egyik 7 hónaposan, a másik 14 hónaposan tüzelt és köszönik jól vannak - úgy érzem túl van ez parázva...
2013. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még simán időben van, egyébként gyakori, hogy az első tüzelés, úgy nevezett csendestüzelés és azt nem veszed észre.
2013. máj. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azért bizonytalanodtam el én is emrt sokan azt mondják (szóbeszéd) h. a nagyob méretű kutyák hamar betüzelnek... De akkor ez ezek szerint egyáltalán nem igaz... Köszönöm a segítséget:)
2013. máj. 31. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont fordítva, a kisebbek tüzelhetnek korábban
2013. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!