Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ebben a kategóriában...

Miért van ebben a kategóriában ennyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Úgy tesznek mintha ismernék a kérdező életét, olyan dolgokat mesélnek be a kérdezőről amit a kérdező le sem írt és lecseszik ezekért a a "képzeletbeli hibákért, ráadásul ha valakin fogást találnak akkor azt kívánják, hogy éljen át rossz dolgokat stb nem csak simán bunkók, hanem élvezettel bántják akin fogást találnak a bántásra. A kutyásoknak nem jófej embereknek kéne lenniük?
2013. máj. 29. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Minden kategoriában ennyi a bunkó.......:(
2013. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez legyen a legnagyobb gond. Ha problémám van idejövök, mindig hasznos választ kapok, a kioktatást lecseszést meg nem veszem figyelembe, tény hogy magukat minősítik. Te meg mi az, hogy nem 80x viszed a kerti kutyád sétáltatni meg még prémiumtápot se veszel neki tízezrekért! Felelőtlen gazdi vagy!
2013. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A kutyások is emberből vannak. Látnál csak bele némely fajta naaagy tenyésztői között mi megy. A GYK ahhoz képest óvoda.
2013. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

kiemelnél konkrét példát? mert szerintem sok esetben nagyon is igazuk van az általad megítélt "bunkóknak".

bírom ha olyat olvasnak errefelé ami nem melgfelelő az igényeknek máris megy a sértődés.


totál felelőtlen gazda a kutyája rohadó félben olyan sebekkel és még kikéri magának hogy felelőtlen gazda lenne. vagy össze vissza szaporít és ha bátorkodik valaki emlékeztetni őt a negatív oldalával máris mindenki bunkó, meg h.lye.


meg amikor elagyalnak egy kölyköt csak mert morgott, szintén mindenki bunkó meg hülye.


szerintem nem gyerekes módon hisztizni kellene ilyenkor. bírni is kell a kritikát, főleg ha egyértelműen valaki nem megfelelően kezeli a kutyáját.



nem mellesleg ha valaki egy kicsit is tapasztalt elég sok minden leszűrhető akár fél mondatokból is.

2013. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es olvasd már el még egyszer a magyarázatban lévő szöveget.
2013. máj. 29. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Inkább felületesnek mondanám, sokan további kérdezés nélkül elkezdik a kérdezőt ócsárolni. Aki pl. azt mondta, hogy veri a kutyáját és közben kiderült, hogy ráüt egyet a fenekére (nem egyenlő a verni szó lelkis szemeim előtt megjelenő képével, bár sztem egyik sem helyes). Ehhez kérdezni kellet. Vagy aki kijelenti, hogy felelötlen kutyatartó vagy, mert nem tudsz még valamit. Vagy aki javasolja, hogy keress egy másik gazdát, mert úgy érzed kevés időt tudsz a kutyáddal tölteni. Vagy amikor semmit nem tudni a szituációról, de dominancára fogják...

Igen, van pár ilyen eset, de a százalékokból ítélve, ugyanaz a pár ember csinálja, és én a kérdéseimre általában kedves és hasznos válaszokat kapok. Persze, néha becsúszik egy büdös bunkó, aki csak jobban tudja, és jobban ismeri nálam a kutyámat...dehát az minden topikban van.

2013. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

ez számomra konkrét példa nélkül nagyon is értelmezhetetlen. ok nélkül senkit nem bántanak itt.


"azt kívánják, hogy éljen át rossz dolgokat"


ilyet pl. olyan esetekben tapasztaltam amikor a gazdi egyértelműen tojt bele abba hogy a kutyájának milyen rossz, mert pl. nem volt hajlandó orvoshoz vinni, vagy minden adandó alkalommal szaporítani akart, vagy mert a hatalmas kertre hivatkozva xart rá a kutyájára. szóval csak úgy nem kívántak senkinek sem rosszat.


"olyan dolgokat mesélnek be a kérdezőről amit a kérdező le sem írt"


mint már írtam elég sok esetben egy fél mondat és nagyon sok mindenre lehet következtetni. főleg ha az adott helyzetben maradunk a kutyatémánál. egyszer felrakott ide valaki egy képet a kutyájáról mondván pár napos probléma. én meglátván a képet azonnal leírtam hogy ez több napos már és miért nem vitte orvoshoz a kérdező. ezesetben bevalotta hogy valóban több hetes volt már az egészségügyi probléma. de le is tagadhatta volna és meg is sértődhetett volna -ahogyan sokan teszik, bár nem tudom hogyan van hozzá arcuk- hogy aljas rágalom és hogy az a totál gennyes fül csak pár napos.


szóval jó lenne ha konkrét példát leírnál mert én személy szerint nem gondolom hogy ok nélkül bántják az embereket akik ráadásul még szívesen le is h.lyézik a válaszolókat csak mert nem egyezik a véleményük. nem mellesleg jó fejek a kutyatartó csak néhányaknak van egy két téma, dolog, amitől kinyílik a bicska a zsebükben és valljuk be nagyon nagyon sok esetben nagyon is érthető.

2013. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Van egy másik kategória, ahol még durvábbak a beszólások.

A macskáknál. Régebben szerettem, már nem, mert nagyon negatív irányt vett a stílus.

2013. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

hát sajnos ilyenek a magyar emberek... sokan hiszik azt magukról, hogy ők a legokosabbak és ők értenek a legjobban a kutyákhoz, de kíváncsi lennék nagyon ezeknek az embereknek egy napjára. Lehet ők a legrosszabb kutyatartók :) a másik, hogy akik egy internetes oldalon oltogatnak másokat, vagy bunkóznak, valószínű azért teszik, mert az életük során személyesen annyira gyávák és az önbecsülésük a béka feneke alatt van, hogy ott már szemtől szembe nem mernek így viselkedni.

Szerintem ne törődj az ilyen emberekkel, és ne húzd fel magad rajta. Sajnos bunkóból van elég ebbe az országba!!! :( :(

2013. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Annak a szintén nagyon kedves válaszolónak, aki éjfél környékén írt, csak annyit hogy normálisan is lehet véleményt nyílvánítani egy kérdéssel kapcsolatban, és akkor valszeg nem fog rosszul esni a kérdezőnek a válasz. Velem is volt olyan, hogy egyáltalán nem értettem egyet azzal amit kérdezett, de nem hülyéztem le volna soha, és bunkó se lennék vele, érdekes, szépen megtudtam fogalmazni a válaszomat, és a saját tanácsomat NORMÁLIS hangnembe leírni. Vagy megfogadja a válaszomat, v nem....
2013. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!