Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire jó ez? Unatkoznak vagy...

Mire jó ez? Unatkoznak vagy csak simán minden ember rosszindulatú?

Figyelt kérdés
Ha vki kéri h írjon már egy sztorit h vele mi volt vagy bármi ilyesmit ami nem tanácsot ad választ várnak rá miért kell ilyen idiótáknak lennie aki végig megy minden válaszon és pontozza le? Ennyire unatkozik? Az ilyenektől agybajt tudok kapni. Totál kedves kis sztorikat szoktam olvasni és mégis azt látom h totál lepontozzák. Ti értitek ezt?
2012. szept. 22. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Van aki ezt jó murinak tartja, csak sajnos nincs humorérzéke.
2012. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd a csudába! Biztosan csak ennyi örömük van az életben, ezt ne vegyük el tőlük. Az egész nem ér annyit, hogy bosszankodj rajta. Nem tudom pontosan, de van egy olyan mondás, hogy bosszankodni nem más, mint magadon bosszút állni más h.lyesége miatt :D
2012. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Á, az annyira nem számít.


Engem csak akkor idegesít a lepontozás, amikor valakinek a válaszban a konkrét jogszabályt mondják el (például válás esetén kinek mi jár) és az, aki nem tippelget hanem tényeket ír, azt lepontozza valami idióta.

2012. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Általában nem szokott bosszantani nem foglalkozom vele, de most egy kérdést végigolvastam a válaszokkal együtt és mind le volt pontozva. Biztos tényleg unatkozik de ha neki nem is ugyanolyan az ízlése azért miért kell lepontozni? Mondjuk ezen nem múlik tényleg semmi csak akkor is elszomorító h ennyire rosszindulatúak az emberek. Ilyen apróságokból is kiderül milyen világot élünk. :/
2012. szept. 22. 21:33
 5/11 anonim válasza:
86%

Engem a saját kérdésemben pontozott le egy emberke azért mert nem tetszett neki a kérdésemben a léci szócska,és írta is,h miért nem tudom kiírni úgy, normálisan,h Légyszives!!?

Sőt még le is vetette a szövegből.

2012. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

na most gonoszságból mindenkit lepontozok HEHEEEEE


szánalmas.. :)

2012. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
86%

PONT ÉN IS RÁ AKARTAM ERRE KÉRDEZNI!!!

én is észre vettem hogy egy full idióta

/rossz indulatú valaki is regisztrál ide....(ugyanis 2.5 éve vok itt de ami mostanában megy az vicc kategória)

tök normális válaszok kerülnek lepontozásra, már válaszolni sem lehet......

engem azért eléggé felháborít h vkinek ez a legjobb szórakozása....

2012. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
86%
Ugyan már én nem is nézem ezeket a pontozásokat.az ilyenek akik lepontozzák a másikat unatkozó primitiv emberek
2012. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6os válaszoló te kis gonosz :D

na igen szörnyűek...de hát az intelligencia mutatkozik... de lehet vmi elmeháborodott felcserélte a jeleket és ő jót akart biztos :D

2012. szept. 22. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:

kit érdekel a pontozás? rég tudjuk, hogy semmi értelme annak a funkciónak.

lassan az egész oldalnak sem, mert ellepik a gyökerek. engem jobban zavar, hogy kedves sztorik helyett beszólogatnak, itt lassan minden 10 ember nem barom csak... és képzeljétek, ezek kint járkálnak az utcán is.

2012. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!