Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon annyi fröcsögő ember? Legfőképpen a családi kapcsolat témakörben és legfőképp rosszíndulatú nők ezek a hozzászolók többsége!?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam kérdést feltenni,néha elolvasgatom a kérdéseket és néha válaszolgatok egik másikra.De ez szánalmas egy olyan embernek mint nekem aki nem mélyed bele itt a szó csatákban,egyszer kétszer olyanokban lehet belefutni hogy az hihetetlen.
2012. nov. 15. 15:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Nincsenek barátaik. Ennyi a kapcsolatuk a külvilággal. Fennhangon mondogatják, hogy nincs szükségük barátságokra, emberi kapcsolatokra, és itt osztanak ki mindenkit úgy, ahogy a való életben nem mernék a barátaikat, ha lennének.


Érthető, ha valaki felkapja a vizet valami számára fontos dolgon, de ezek az emberek úgy tűnik, hogy direkt veszekedést provokálnak, csakhogy legyen, ami stimulálja őket.

2012. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%

1. Ha nem tetszik az oldal... vagy a válaszoló közösség NEM kötelező feljárni!!!

2. Miből gondolod, hogy "legfőképp rosszíndulatú nők ezek a hozzászolók többsége!?" ????

3. Még is mit értessz ez alatt "fröcsögő ember" ???


Egyébként. Mindenki leirja a saját véleményét. Emberek vagyunk és nem vagyunk egyformák. Az újjunk sem az.

Vannak akik szeretik megvitatni a nézeteiket és vannak akik nem is tudják, mert igazából halvány fingjuk sincs az adott témáról.

2012. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
lásd a 2-est
2012. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos nemcsak itt, mindenütt ez van, az összes fórumon, de ha kimész az utcára, ott sem különb, rengeteg a rosszindulatú ember, itt névtelenül kiéleti a frusztrációját.

Lépj túl rajta, mert csak magadnak ártasz.

2012. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Hú de büdöset fingottam
2012. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Irigyek egyszerűen, hogy mâsnak van csalàdja, baràtai, a nők meg àltalâban nőkre utàlkoznak, szintén irigy okok miatt, bàr ezt sose valljàk be, hanem amögé rejtik, hogy milyen erkölcstelen az a nőszemély. :)
2012. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Mert elváltak, ezért utálják, aki nem cseszte el élete egyik legfontosabb döntését, a házasságot.

Vagy épp nincsenek barátaik, és utálják azokat, akiknek vannak barátai.

Irigyek a fiatal nőkre, mert nem képesek sem felfogni, sem elfogadni, hogy nem lehetsz életed végéig 20 éves.


Utálják a gyermekteleneket, mert ők bele vannak fásulva és irigyek azokra, akiknek van szabadideje,holott a saját döntése volt.


Tisztelet a kivételnek!


És általában tényleg nők. Mondom ezt nőként.

2012. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

Mert a nők elsősorban érzelmileg élik át a dolgokat. Igen, az okos nők is.

Ez sokszor nagyon jó és hasznos, sokszor pedig kifejezetten hátrányos.

Szintén egy érzelmeivel gondolkodó nő vagyok...

2012. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Az elsőnek igaza van!


Nekem volt olyan ismerősöm aki rajtam akarta levezetni a maga gondjait csak arra nem számított hogy arcon fogom vágni tudom hoyg nem engem gyűlölt de muszáj volt helyre tenni! Ezt mindenkoriak javaslom!

2012. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

Az üzenet küldője: forsat

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 15:37

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért van ezen az oldalon annyi fröcsögő ember? Legfőképpen a családi kapcsolat témakörben és legfőképp rosszíndulatú nők ezek a hozzászolók többsége!?

"1. Ha nem tetszik az oldal... vagy a válaszoló közösség NEM kötelező feljárni!!! 2. Miből gondolod, hogy "legfőképp rosszíndulatú nők ezek a.."

Az üzenet szövege: Nyomorult életű szánalom kupac vagy:DD Pont az ilyeneket értem egyébként ez alatt amilyen te vagy te szerencsétlen:DDD

Egyből magadra vetted,mert tudod hogy egy szar alak vagy aki itt fröcsög:DD



Gratulálok!!! ;)

Ez mindent elárul rólad. ;)

Te pont azt csinálod amit azok az emberek amit a kérdésben leirtál. Elhordasz másokat ismeretlenül, csak mert nem ugyan az a véleményük mint neked.

Le fröcsögő emerezed, rosszindulatúzod őket, holott itt a példa, hogy SEMMIVEL NEM VAGY KÜLÖNB!!!

És a célom elértem azzal, hogy nem azt válaszoltam amit TE hallani akartál elő is hoztam a te legszebb éned! ;)

2012. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!