Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hónapos Whippetunk....

Van egy 7 hónapos Whippetunk. Nektek is retttenet bújós?

Figyelt kérdés
Van egy 7 honapos Whippetunk. Imadjuk.:) Rettenet bújós, de ezt úgy kell elkepzelni, hogy szinte mar a testunkbe akarná befeszkelni magat.:)) Az egesz testevel hozzank simul az agyban reggelente meg kettönk közé fekszik. Az orrat altalaban pedig a hónunk alá vagy a nyakunkba vagy a labunkhoz nyomja.Neha mar túl erőszakosan. Szval a kerdesem az lenne, hogy ha neked is van whippeted ő is ezt csinalja? Vagy ez vlmi egyèni dolog a szarosunknál? :D
2013. máj. 30. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én azért megkövetelném a privát szférát magamnak - ebből, pláne egy whippetnél lehetnek gondok a későbbiekben. Nekünk 1 éves a whippink de elég komoly szabályrendszerben él, és minden whippetes barátunk és még a tenyésztő is meglepődik, h mennyire engedelmes.
2013. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy kistestű fajta, nagyon nem lenne szabad hagyni, hogy ennyire irányítson benneteket.

Tudom, hogy aranyos, de akkor is egy kutya, nem macska, vagy kisbaba.

Most még bűbájosnak találod, de ez a kutya jó esetben veletek lesz 10-15 évig és egy elkényeztetett felnőtt kutyával rémálom lesz az életetek.

2013. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs whippetem, de a következő kutyám biztosan az lesz:)

Én is azt hallottam, hogy nagyon bújósak, de azért (persze ha Téged nem zavar, akkor mindegy) az intim szférámat megőrizném. Mondom ezt úgy, hogy az én kutyám is az ágyamon alszik, de a paplan fölött, általában a lábamnál.

Biztos nagyon édes, de azért ne hagyd, hogy a fejetekre nőljön.

2013. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Azért csinálja, mert fázik.

Hány fok van nálatok?

2013. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem egyéni dolog, hanem azt hiszi ő a vezér!Nem ad nektek teret, birtokolni akar.Az én kutyám régebben mindíg követett a lakásban és mindehol ott volt ahol én.Utánnajártam miért csinálhatja és rájöttem, hogy a drágám vezérnek érzi magát és szemmeltart, voltak neki egyéb dolgai is.Megerősítettem benne, hogy én vagyok a vezér nem ő így lekoptattam magamról.Elég idegesítő volt az is, kezdetben azt mondtam, hogy de cuki stb de aztán...
2013. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
O is rovid porazra van fogva.. Nagyon kovetkezetesen neveljuk, nem szegyellem kimondani, van ugy hogy nem egyszer sajnos a grabancanal fogva kell felemelnunk es a fenekere csapnunk egy isteneset, nagyon pukkancs es bunko tud lenni, nem egyszer a lopasai meg a kulonbozo dolgai miatt sajnos napos falkakizarasban volt resze. 7 honaposan tenyleg azt kell mondanom nekem is, hogy nagyon jol nevelt es egy whippetnel velemenyem szerint csak szigoru kovetkezetes nevelessel lehet elore jutni, egyebkent csak reggel 5 kornyeken engedjuk az agyba, addig a helyen alszik. Ez a dominancia meg sajna igen, mi is eszrevettuk es dolgozunk rajta. Es akkor szerintetek ez a tulzott bujas is az lehet... en tenyleg azt hittem naivan hogy csak ennyire szeret minket hogy erezni akar mindenevel. :)
2013. máj. 31. 11:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem Agaram van, ő is ezt csinálja, de csak akkor amikor fázik. Télen egy takaró alatt alszunk, tudja a rendet, este lefekszem, jön a jobb oldalamra, bebújik mellém. Nyáron viszont akkor sem tudnám magam mellé kényszeríteni ha akarnám :) Akkor kiterül a padlón és ott alszik. Ha oda is bújik, gyorsan meggondolja magát, és valami hűvösebb alvóhely után néz.

Télen, vagy ha hűvösebb van (mint mostanában), le nem lehet rázni, ha nem engedem magam mellé és nincs betakarva, akkor mászkál fel-alá a lakásban és ilyen halk sípoló hangokat ad ki :)

2013. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
;)) :))) ez a sipolo hang ismeros :)) a fazast kizarom mert en fazos vagyok es ebben a rossz idoben is futunk :)) A helyere meg ha en befernek meg en is siman elaludnek ott olyan puha es meleg. :) egy agarat vagy whippit nem lehetne kemeny vagy kenyelmetlen helyen altatni :))
2013. máj. 31. 11:29
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja es amikor most ezek a nagy melegek voltak akkor is a takaro alatt kellett lennie, alig tudott levegot venni es orsovenyferduleses hangot adott ki. Folyamatosan kitagargattam, de o csakazertis betakarta a fejet
2013. máj. 31. 11:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Édes pofa lehet, akkor viszont nagyon ragaszkodó.

Mondjuk szerintem a kutyák azért szeretek így aludni, mert kicsiként a tesókkal is összebújva egymás hegyén-hátán aludtak. Az enyémnek 7 tesója volt.

Én a lábaival vagyok bajba mindig, direkt lábbal kifelé van mellettem az ágyba este, aztán gondol egyet, fordul, a lábak az arcomon, az oldalamban, a hátamban kötnek ki :)) Reggel meg úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger :)

(az Agaras gazdi)

2013. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!